Yugun 2023, Güçlü Kampervan Ile Uzun Soluklu Maceralar...

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2,895
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 159,908

Muratgulsoy


Son 20 Sf. Bitiyor. Güzel bir roman... Sonunu merak da ettiriyor...
 

Bugün Yenimahalle'ye geldim. Marifetli ellerimle kendime Nohut ve Pilav pişiriyorum. Muhtaç etmeyen Allahım beni kimseye muhtaç etmedi. Çok şükür iyiyim, kötülere rağmen ayaktayım. Buradayım. Bu yazı bol bol evimde satranç oynayarak ve kitap okuyarak geçirmeyi planlıyorum inşallah.
 

Bu işin mobil internetle olamayacağını anladım. Bu nedenle Lojmana da sabit internet yaptırıyorum. Orada fiber altyapısı sanıyorum yok. Eski Usul ADSL olacak. Ancak görünürlerde evde telefon kablosu falan yok. Umarım yapabilirler interneti. Beni üzmeden ve uğraştırmadan...
 Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,212
Mesajlar
1,515,416
Kayıtlı Üye Sayımız
171,845
Kaydolan Son Üyemiz
cancatalay

SON KONULARGeri
Üst