Garip Ve Güçlü 2019

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,367
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 158,024

Etiketler

Güçlü ailemize 2018'de katıldı. Kendisini karavan çekicisi yaptık. Kısmet olursa birlikte gezilere çıkacağız.
650672c516c7a14ea73b92c9c8fce043


SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
 

Biz tatillerimizde daha çok kendimize ve bütçemize uygun kampları tercih etmekteyiz.
Pirikamp'ın yılboyunca kaldığı bizim de istediğimiz kadar gidip kalabildiğimiz bir kampımız var ve bu kamp biraz uzak olsa da Ankara sınırlarında tam benim daha önceden hayal ettiğim gibi yüksek bir yaylada.
Dolayısıyla ille gezelim diye bir zorumuz yok bizim. Ama tatillerde özellikle de yazın deniz kampına gidiyoruz bazen.
Malesef ülkemizdeki kampların çeşitliliği ve konumlarının hep sahil kesimlerinde toplanması bizi biraz kısıtlıyor ama yine de varolan kamplarda atlaya atlaya geziyoruz.
Bir de blog sitemiz var. Www.pirikamp.com dan sizlerle beraberiz. Bu siteden özellikle karavan tatilleri, karavanda yemek vb konularda bilgi edinebilirsiniz.
Ben bir karavanım olduğu için çok mutluyum. Ve onunla yapabildiklerim için.

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
 
Şu an gerçek olmuş olan karavan hayalim bir zamanlar satılık karavanlar arasında vakit geçirirken sanki hiç gerçekleşmeyecek gibiydi. Oysa ne basitmiş karavanlı mutluluk. Bu arada bu hayalin gerçek olmasında çok güzel halk tipi karavan üreten Ankaralı üreticimin de payını söylemeden edemeyiz.
6d539b637e9e360a1af81ce9fa5318f5


SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
 Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,541
Mesajlar
1,519,637
Kayıtlı Üye Sayımız
172,204
Kaydolan Son Üyemiz
izmirkartali


Geri
Üst