Gezenbilir Hafif Parkurlardan Ağva Kerpe Off-Road, Piknik, Dalış (1 Temmuz 2007)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Deep Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 218
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 35,513

Etiketler
Ynt: Hafif Parkurlardan Ağva - Kerpe Offroad, Piknik, Dalış (1 Temmuz Pazar)

Jeep34' Alıntı:
Beni bağlamaz...beni sen çekicen dostum:smiley:))

Hiç merak etme Uğur abi 4. sırayı sana ayırdım zaten.Seni önce güzel bir batıralımda çekmesi bana ait ;)

Sen bu Cherokee ile tamponu sürtmüşsen, ben herhalde ön kaputu sürterim yahu:smiley:)))

Ahh yağmurlar.. Ahh kaputa aksesuar olan çamurlar..

Cem, sizin etapta Atilla'nın hiç resmi yok, ayrıldı mı sizden?..

Arkadaşlar... Evet... Söz ağızdan çıkar... Bu hafta sonu için yok mu program?..

Evladım aracı nerede bu adamın... Off-road yapmadı mı?...

Jipi varda ön difransiyel sökük. Ona rağmen eşelendi biraz.. genelde bu haldeydi... Aile saadeti. Ama aramızda yinede tek su geçişini o yaptı biz kamp yerindeyken. Cep telefonundan onboardunu izledim yanında değildim. Rubicon daha anadan doğma haliyle bile çok iş yapıyor diyebilirim. Dik bir yamaç tırmanırken arka plakayı bırakması dışında birşey yok. Uzaklaşma açısında da aslında problem yok.. Plakanın takılı olduğu gereksiz bir plastik çıkıntısı var altta. plakayı üste almakla geçecek o. Otomatik Viraj demiri ayırıcı ve kilit vesaire ben kullanmadığım için birşey diyemem. Benim gözlemim bir takım lastikle zor araziye hazır. Belki birazda yükselse fena olmaz.

Ati'nin 2 çeker videosu var, su geçisi ve orman etabı... ben içinde zıplarken çekmeye çalıştım.. Buggy gibi kullanıyo CJ'i :D

Yakında atarım UTUBEaaa

birilerinin yağmur duası kabul oluyor galiba :smiley:

Yok be abiler bizim duamız kabul oldu.bir kaç gündür çekmeköyde keşifteyiz ve çok güzel yerler keşfettik lakin çamur balçık olması içinde dua ettik.Bu akşam dalıyoruz yine...

görmek ve girmek isteyeceğinizden % 100 eminim.

Bence uzaklarda off-road için mevkii aramaya gerek yok burda çekmeköyden dalışlar var ve aradıkça bir sürü zorlu geçiş ve atlama rampaları bulduk.Bu arada benim şirket dudulluda olduğu için bana yakın oluyor iş bitince hemen her akşam 1 saat gibi takılıyoruz.

Görmeden yorum yapılmaz...sevgi ve saygılar.

uçuş gösterisi ve sizin denizaltı dalışlarınız dışında bize görede bir geçiş bulunurmu faruk
ya havalardasınız uçuyorsunuz
yada parkura girip arabayı denizaltıya çeviriyorsunuz ;D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR