Gezenbilir; Rafting, Kanyoning, Tarih ve Deniz için Antalya'da Duyurusu (29 Ağustos-04 Eylül 2011)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ceranus Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 99
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 18,822
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: Gezenbilir; Rafting, Kanyoning, Tarih ve Deniz için Antalya'da Duyurusu (29 Ağustos-04 Eylül 2011)

ceranus' Alıntı:
Merhabalar Eyüp, rica ederiz, biz kocaman bir aileyiz, bir araya geldiğimiz zamanda bunu bizlerle sen de paylaşacaksın, seni de aramızda görmekten mutlu olacağız :smiley:
Trekking konusunda da bayram da da ve bayramdan sonra da bizlerle birlikte dağları bayırları dolaşmaya katılacağından eminim ben :smiley:
Etkinliğimiz öncesinde haberleşebilmemiz ve tüm ayrıntılar için telefon numaranı rica ediyorum..
Görüşmek dileğiyle, selamlar, sevgiler..
Zerrin Yiğiter

O mutluluk ve gurur bana aittir.. :smiley: fırsat bulduğum sürece her zaman aktivitelerinize katılım sağlamaya çalışacağım fakat tırmanmak ta isterdim ben mesela ilerleyen zamanlarda kar ayakkabılarımızı giyip zirvelere tırmanabilmeliyiz :smiley: çok mu şey istiyorum? :p

telefon numaram 541 719 8597
akşam7 den sonra ben sizi arayacağım

Etiketler
Ynt: Gezenbilir; Rafting, Kanyoning, Tarih ve Deniz için Antalya'da Duyurusu (29 Ağustos-04 Eylül 2011)

Tkc' Alıntı:
O mutluluk ve gurur bana aittir.. :smiley: fırsat bulduğum sürece her zaman aktivitelerinize katılım sağlamaya çalışacağım fakat tırmanmak ta isterdim ben mesela ilerleyen zamanlarda kar ayakkabılarımızı giyip zirvelere tırmanabilmeliyiz :smiley: çok mu şey istiyorum? :p

telefon numaram 541 719 8597
akşam7 den sonra ben sizi arayacağım

son 3 mesaj eyüp :p
hayddi :smiley:
bunada bir cevp son 2 kalcak

cumburlop' Alıntı:
tamdır eyüp, burda doldurursun 20 msjı zaten bak ben sarkı filan koyyorum sende koy :p,
ha butun bu haliyle ben gezenbiliri ve genel olarak üyelerini basta zerrriinovkssiii olmak üzeere pek seviyorum
ve benim için cok onemli orası ayrı :smiley:

sağolasın can, sayende 20 msj sınırını seninle aşıyorum bu konuda bana yardımcı oldun =))
sevgi güzel şey... şahsen hepinizi tek tek sevmek vede sevilmek isterdim ;)

:D son ikiiiiiiiiii.......... :D

Tkc' Alıntı:
sağolasın can, sayende 20 msj sınırını seninle aşıyorum bu konuda bana yardımcı oldun =))
sevgi güzel şey... şahsen hepinizi tek tek sevmek vede sevilmek isterdim ;)
ayıpsın ya gel sarılalım :D
severiz severiz rafting yaparken ben olabildigince sevgi yuklu ve yogun yasıorum gorursun zaten:p
heleki aynı botta olmassak bidee,
off yaa ceksek gitsek buralardan oturmusuz masalarda pıtt pıttt gayet yapması kolay olan
seyler hakkında konusup duruoruz :smiley:

asmak ddedinde dalgarı asmak die bi fgilm vardı
breaking waves di sanırım pek güzeldi :D

son ki 3 dört :p

haydeeeee füzeyi atıoruz aya geri sayımda son msj :p

cumburlop' Alıntı:
ayıpsın ya gel sarılalım :D
severiz severiz rafting yaparken ben olabildigince sevgi yuklu ve yogun yasıorum gorursun zaten:p
heleki aynı botta olmassak bidee,
off yaa ceksek gitsek buralardan oturmusuz masalarda pıtt pıttt gayet yapması kolay olan
seyler hakkında konusup duruoruz :smiley:
seni sevebilirim evet buna hazırım fakat senin kadar yoğun yaşayamayabilirim can
yaşayamam çünkü beni korkutuyorsun, hele hele alıp başımı seninle uzaklara gidemem :D :D :p

Tkc' Alıntı:
seni sevebilirim evet buna hazırım fakat senin kadar yoğun yaşayamayabilirim can
yaşayamam çünkü beni korkutuyorsun, hele hele alıp başımı seninle uzaklara gidemem :D :D :p

:D yahu eyüp dişileri korkutmustur bu yogunluyum lakkin
ilk kez seni korkuttum :p
,tamdırr ben biraz kendi icimde yasim duygularımı :D:D ,
hadddii hayırlı ossun zaten ozeldede gorusebilcez bu mevzuları :smiley:

bayan diyelim biz, yoksa birazdan imha edileceksin :D

geyik bölümü falan yok mu? :smiley: burayı sohbetimizle boğmayalım

Etkinliğimizin duygusal boyutunuda nihayet son pazarlıklardan sonra belirleyebildik arkadaşlar,

Değerli Gezenbilir Ailesi ve Dostları merhabalar,

Bayramda tatilin uzun olması nedeniyle doyamadığımız RAFTİNG ve KANYONİNG etkinliklerini sizlerle birlikte yeniden gerçekleştirmek istiyoruz..

Etkinliğimizin Ulaşım (Ankara çıkışlı olarak ve Antalya'da araç ile gidilecek yerler dahil), 6 gün Kahvaltı, 5 gün Akşam Yemeği, 2 gün Öğle Yemeği, Rafting, Kanyoning, Konaklamalar dahil olarak katılım payı sadece 400.00 TL'dir..Kar amaçlı olmadığı için ekstra bir masrafımız olursa aramızda paylaşacağız..

PROGRAM AYRINTILARI
...
*** 29 Ağustos Pazartesi: Saat 23.00 de Ankamall yanında bulunan Akköprü Metro Durağında buluşacağız...
Araçlarımızı oraya rahatlıkla park edebiliyoruz, ayrıca buluşma noktamıza metro ile kolayca ulaşabiliyoruz..

*** 30 Ağustos Salı: Köprülü Kanyon'da Rafting heyecanını hepbirlikte yaşayacağız..
Rafting sonrasında Çolaklı'da deniz sefası yapacağız, Manavgat'ta çadırlarımızı kuracağımız alanda, akşam yemeğimizi de alacağız..

*** 31 Ağustos Çarşamba: Side ve çevresinde Antik gezi ve deniz, ayrıntılar sürpriz

*** 1 Eylül Perşembe: Göynük Kanyonu'n da Kanyoning yapacağız..Phasalis'te Antik Kent ve Deniz faaliyeti sonrasında
Olympos'da çadırlarımızı kuracağız..

*** 2 Eylül Cuma: Olympos antik gezintilerimizi gerçekleştireceğiz..Çıralı​ Dağı Gece Yürüyüşü..

*** 3 Eylül Cumartesi: Adrasan'a trekking yaparak ulaşacağız, sonra deniz sefası yapacağız..Yetmez diyenler için opsiyonel olarak Yamaç Paraşütü'de ekleyeceğiz, sadece katılmak isteyenler ücretlerini ödeyerek bu etkinliği yapabilecekler..

*** Etkinlik içinde sürpriz gezilecek, görülecek yerlere de gideceğiz..

*** 4 Eylül Pazar: Sabah Ankara'ya dönmek üzere yola çıkacağız..

GİYİM
*** Havlunuzu
*** Mayonuzu,
*** Şortunuzu,
*** Deniz ayakkabısı veya eski bir spor ayakkabınızı
*** Yürüyüş için spor ayakkabınızı
*** Gözlüğünüzü
*** Güneş kreminizi
*** Şapkanızı
*** Fotoğraf makinanızı

yanınıza almayı unutmayın

KONAKLAMA
*** Konaklama Çadır ile olacak, ekipmanı olmayan arkadaşlarımız ve çadırda kalmak istemeyen arkadaşlarımız için bunu bize bildirmeleri durumunda yer ayarlaması yapacağız.Sınırlı sayıda yerimiz mevcuttur..

GEREKLİ MALZEME
*Çadır
*Uyku Tulumu
*Mat
*Kafa Lambası

KATILIM PAYINA NELER DAHİL OLACAK

*** Lüks Araç ile Ulaşım
*** Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar Günü Kahvaltı
*** Salı Günü Öğle Yemeği
*** Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi Günü Akşam Yemeği
*** Konaklama Alanları ve Konaklama
*** Rafting Alanına Ulaşım
*** Konaklama Alanlarına Ulaşım
*** Rafting
*** Rafting Ekipmanları
*** Kanyoning Alanına Ulaşım
*** Kanyoning
*** Kanyoning Ekipmanları
*** Perşembe Günü Öğle Yemeği
*** Rehberlik

KATILIM PAYINA DAHİL OLMAYANLAR

*** Müze ve Ören yerlerine Girişler (Müze Kartlarınızı yanınıza almayı unutmayın)
*** Yamaç Paraşütü
*** Çarşamba, Cuma, Cumartesi, Pazar Öğle Yemekleri
*** Pazar Akşam Yemeği
*** İçecekler
*** Kişisel harcamalar

Etkinliğimizin Ulaşım (Ankara çıkışlı olarak ve Antalya'da araç ile gidilecek yerler dahil), 6 gün Kahvaltı, 5 gün Akşam Yemeği, 2 gün Öğle Yemeği, Rafting, Kanyoning, Konaklamalar dahil olarak katılım payı sadece 400.00 TL'dir..Kar amaçlı olmadığı için ekstra bir masrafımız olursa aramızda paylaşacağız..

Bu etkinlik sadece 30 kişi ile sınırlıdır, acele etmenizi öneriyoruz..

Kesin kayıt ve sorularınız için
Zerrin Yiğiter
05326417532

Her şey süper de biz Adrasan'a sırtımızda kamp çantasıyla mı intikal edeceğiz?

Kamp çantalarımızı aracımız götürecek, biz sadece suyumuzu elimize alarak yürüyeceğiz, hemde sağda solda meyve bahçeleri olan bir yoldan :smiley:

ankara'dan ulaşım nasıl olacak pekala? otobüsler lemi geçeceğiz antalya ya yoksa bir minibüs falan mı kiraladık?

Ankara'dan ulaşımımız için 30 kişilik araç kiraladık..

kaç yıldır üyeyim bir organizasyona katılamadım.şu an kendi aracımla tatilde yollardayım.
keşke gelebilseydim. çok güzel düşünülmüş. :(

cok canım acıooo :(:(

ben gelemiyorum antalyaya yerimede kanyonda atlayın,

sizle olmayı cok istesemde bırakın raftingi yamac parasütünü kanyonu,
büyük ihtimal iki 3 hafta hayatım mal gibi evin icindeki 100 m2 lik alanda gececek,
simdi hastaneden geldim yatagı normal insanlar yatmak ve diger etkinliklerde kullanır ,
ben buna birde ayak basparmagını kırmayı ekledim ,
of kendimi yılın malı ilan ediyorum :(:(

ayam agrıoooooo :(
neyse canınızı daha fazla sıkmayım hepinize iyi eglenceler antalyada,

not: seker kanyonunda sizleri cok uzdum heralde hepinizden tek tek cok ozur dilerim,
çünkü tamda sakasını yaptıgım yer kırıldı ama bu sefer wala şaka dil :(,
bu kadar tesaduf olmaz hayatımda bundan once bi kez elim kırılmıstı bi trafik kazasında,
buda ikinci kırık oldu tamda o yerden bu kadar kısa sure sonra olamaz bu kadar tesadüf,

hepinizden özür dilerim :(:(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,488
Kayıtlı Üye Sayımız
172,144
Kaydolan Son Üyemiz
zeloni

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri