Gezenbilir; Rafting, Kanyoning, Tarih ve Deniz için Antalya'da Duyurusu (29 Ağustos-04 Eylül 2011)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ceranus Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 99
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 18,827
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: Gezenbilir; Rafting, Kanyoning, Tarih ve Deniz için Antalya'da Duyurusu (29 Ağustos-04 Eylül 2011)

dikkat et cannnn... nasıl oldu?? büyük geçmiş olsun :((

Etiketler
Ynt: Gezenbilir; Rafting, Kanyoning, Tarih ve Deniz için Antalya'da Duyurusu (29 Ağustos-04 Eylül 2011)

Caaann geçmiş olsun :(

eyüp deniz,
çok tesekkuur ederim,
yaw bazayı sokuordum japon usulu biraz yere yakın yatıyım demistim,
sokerken ayagımın altında oldugunu unuttum :( butun gucumle kocaman
buyuk parcalardan birini ayagıma indirince kırıldı :(
dun cok agrıodu ama bugun biraz daha iyyim,
4 duvar arasında , buz ve agrı kesiciyle örülü günler beni beklio bi sure ,
özgürlügünüzün kıymetini bilin :smiley:

cumburlop' Alıntı:
yaw bazayı sokuordum japon usulu biraz yere yakın yatıyım demistim,
sokerken ayagımın altında oldugunu unuttum :( butun gucumle kocaman
buyuk parcalardan birini ayagıma indirince kırıldı :(
dun cok agrıodu ama bugun biraz daha iyyim,
4 duvar arasında , buz ve agrı kesiciyle örülü günler beni beklio bi sure ,
özgürlügünüzün kıymetini bilin :smiley:

Geçmiş olsun dileklerimi sunarım..
(İnşallah şakadır. Bu arada seni Şeker Kalyonun da bilgilendiğim kadarıyla, Nisan 1 geçti)

Sevgili Dostlar, su siralarda Oren(Milas), Akyaka,Datca civarlarindayim dere tepe geziyoruz tabii bu durumda sizlere katilamiyacagim, katilan arkadaslara keyifli bir bayram etkinligi diliyorum ve kisa zamanda gorusmek uzere etkinligi uzaktan takipteyim.. ;D

CAN GEÇMİŞ OLSUN.

BEN KENDİ ARACIMLA GRUBUNUZA KATILMAYI DUSUNUYORUM.

Hadi gidelim artık ben sıkıldım :smiley:

selamlar, son durum güncellemesi rica edebilir miyiz?

Merhabalar Murat, Antalya'dan kendi aracıyla katılacak olan arkadaşlarımız var, sizide aramızda görmekten mutlu oluruz..

jeomad' Alıntı:
BEN KENDİ ARACIMLA GRUBUNUZA KATILMAYI DUSUNUYORUM.

Merhabalar, son durum olarak 29 Ağustos gece saat 23.00 de Ankara'da buluşma noktamızda oluyoruz, sora da Antalya'ya gitmek için yola çıkıyoruz..

aracımızda son bir kaç kişilk yerimiz kaldı, katılmak isterseniz size ayırabiliriz..

xxl' Alıntı:
selamlar, son durum güncellemesi rica edebilir miyiz?

ilhan abi , murat abi çok teşekkürler , ilhan abi keşke şaka olsaydı :smiley:
çağrı sen sıkılmaktan bahsediosun 1 haftadır sürekli evdeyim sadece 1 kez cıktım dısarı,
bide utanmadan sıkıldım deme 88 dakika döverim seni :p

Zerrin Hanım, teşekkürler.
Şu ana kadar bekledim ayarlayabilmek için ancak maalesef başka sefere demek durumundayım, sizlere iyi eğlenceler.

Eee nasıl derler? Vee beklenen gün geldii... =)
Günaydın herkese şu an işteyim :'(

Evet evet, en sonunda bugün yola çıkacağız :smiley:

Eyüp, senin yola çıkışın daha erken olacak, şimdiden iyi yolculuklar diliyorum, görüşmek üzere..

yolcudur abbas bağlasan durmaz :smiley: beklebizi antalya geliyoruzzzzz.Herkese iyi bayramlar :smiley:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,488
Kayıtlı Üye Sayımız
172,144
Kaydolan Son Üyemiz
zeloni

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri