Ömerli Gölü Kıyısındaki Katliam İçin Etkinlik?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan kuzne Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 283
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 30,684
Ynt: Ömerli Gölü Kıyısındaki Katliam İçin Etkinlik?

binali abi karavan ah karavan valla ben yapacağım . gördükce icim gidiyo . aslında kısa mesafelerde kulanırız yav

Roman karavan

0 0 11 0 0 16 614 561 csupload 15045848

Etiketler

yapalım tabi ya f azla bir maliyeti yok :D roman karavanına bittim ya . ben bu aydan sonra havalar ısınmaya baslasın imalata baslıyorum bakalım nasıl bişi cıkıcak Nasıl Yapılır: Karavan

aslın da cok guzel bir imalat videosu var ama yukleyemiyorum selim arkadas sen anlarmısın goog leye karavan yazıp videolar seceneyinde ilk cıkan video karavan nasıl yapılır linkinde

Bu facebook tan açılan videoysa eğer galiba facebook kayıt istiyor, bende video açılmıyor... Site adresi ekle deyip adresi yapıştırınca video ekleniyor normalde...

selim bey hayırlı olsun araç yükselmiş :smiley:
kit mi kullandınız?

Yok henüz öyle bir yükselme yok bir dahaki aya inşallah (hatun beni eve sokmaz sonra) Lastikleri değiştirdik, bf goodrich taktık, 3 cm bir yükselme oldu...

Fatih Bey sis farları içeride, önünde kapaklı bir roofrack modeli düşünüyorum, çizimi kendim yapmaya karar verdim, sağında solunda değişiklik için biraz destek verirse bütün arkadaşlar güzel birşeyler yapalım... (Profil kalınlığına takılmayalım o düzenlenir)

Tavan sepeti

Tavan sepeti1

Tavan sepeti2

harika bir cizim beyendim gayet güzel yabiki yaparız aynen yanlız kerskin köse lerden kacalım aracın hafif eyimlerini göz önünde bulundurursak daha estetik olmazı

Şu an sadece şekle yöneldim o keskinliklerin hiçbiri kalmayacak bitince, şu anda çok sade geldi gözüme biraz şekilli olsun istiyorum aslında... Kapak olayını çok istiyorum, sislerin kapanması açısından...

Öndeki yükselme sis farları ve önündeki kapaktan dolayı oldu, ön kısım daha alçak olduğunda sisler kapağı engelliyor, hatırlarsanız benim sisler biraz büyüktü...

evet biliyorum ama söyle bisi olabilir bagaj aracın ustune kondugunda birkac santim ustte olacak o yuksekliyi projektörleri gömmek icin yani assagı cekebiliriz

Bgm sepet1

Thule Xperience

Alu bagaj3

GetImage

selim kardes bir gezi düsünüyoruz . binali beyde agvada gecelemek te var benim bi tanıdıgım cok güzel bir yer cennetten bir köse sanki

DSCN4556

DSCN4573

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,489
Kayıtlı Üye Sayımız
172,145
Kaydolan Son Üyemiz
compozer

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR