Yugun 2023, Güçlü Kampervan Ile Uzun Soluklu Maceralar...

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3,143
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 190,169
IMG 20230118 153933 181


Hemen hemen hazırız... Güneş Paneli montajında küçücük bir hata yapılmış. Vahit usta gelip çözecek ama Karagedik çok uzak... Ankara'da bir yerde buluşacaz....
 

Hiçkimse ama hiçkimse özel hayatıma karışma hakkına sahip değil arkadaşlar... Birisi hakkımda bir şey dediyse bu en azından had bilmezliktir. Terbiyesizliktir... İstediğim gibi olur dilediğim gibi yaşarım. Kimse de bana karışamaz. Bu işin doğrusu budur.
 


Bana kendi özgürlüğümün bedelini ödettirecek babayiğit şimdi nerede? Ben yazamazken, konuşamazken arkamdan konuşanlar nerede? Yaptığınız pisliğin üzerinden on yıl geçti! Hani kanıtınız nerde? Herkes görsün nasıl adamlarmışsınız öğrensin şimdi. Şerefsizler.
 
Vahit Usta gibiler varken kendi karavanınızı da kullanma ve ondan yararlanma süreniz artar. Çünkü tamiri çok güzel yapıyorlar. Orjinalinden bile iyi yaptıkları yönler var. Ben çok memnunum. Ama güneş panelinde ufak bir hata çıktı. Onu da gelip yapacak. Söz verdi.
 
Çocuklara karneleri verdikten sonra bugün karavanı da alıp Yenimahalle'ye geldim. Vahit usta Güneş Panelindeki sorunu çözmeye buraya geldi. İki dakkada halletti, gitti. Ben de şimdi çıkacağım karavanlı yolculuğa hazırlanıyorum.
 Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Mesajlar
1,518,514
Kayıtlı Üye Sayımız
172,131
Kaydolan Son Üyemiz
Kuzey92

Çevrimiçi üyeler

SON KONULARGeri
Üst