Yugun 2023, Güçlü Kampervan Ile Uzun Soluklu Maceralar...

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3,143
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 197,782


IMG 20230317 090603


Günaydın. Bugün Karagedik'te hava yağışlı.
 
Bugün sabah ve öğlen Getir'den sipariş verdim. Ancak bu saatte harika bir babaanne yemeği olan Bulgurlu tavuk yemeğimi ocağa koyabildim. Allaha şükür aç ve açıkta değilim. Kimseye de muhtaç değilim. Paramı bileğimin hakkıyla ve onurumla kazanıyorum. Rızkımı veren Hüda'dır kula minnet eylemem.
 

Bugün çok beklediğim yağmur nihayet an itibarı ile yağmaya başladı. Ben bugün Mobidik'le yağmur yağmadan önce çıkıp dolaştım. Mobidik'im bana dehşet keyif verir. Araba kullanmakla bunun keyfi kesinlikle kıyaslanamaz bile. Ama sonuçta serde karavancılık ve arabacılık var bende. Motosiklet ekstra bir eğlence aracı benim için.
 


Benim için tatil demek bir taraftan da kampa gitmek demek. Ben zaten iyi hizmet sunan bazı kampları ve sevdiğim yerleri tercih ediyorum. Benim için çekme karavan daha avantajlı. Yaz gelecek yine sevdiğim kamplara gideceğim karavanımla inşallah. Bakalım. Kısmet.
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,511
Mesajlar
1,519,066
Kayıtlı Üye Sayımız
172,167
Kaydolan Son Üyemiz
tiktoksss23

Çevrimiçi üyeler

SON KONULARGeri
Üst