Bolu Üzerine Tavsiyeleriniz... (gezi Planı)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 17
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,650

Etiketler
bolu gezi
Konaklama araç ile olmayacaksa merkezde İzzet Baysal Abant Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin uygulama oteli var. Ağaçlık içinde merkeze yakın güzel bir nokta.

Gölcük ve aladağları görebilirsiniz veya dönüşü kıbrıscık beypazarı üzerinden yaparsanız değişik bir coğrafya görürsünüz. Yollar virajlıdır aman dikkat

Aslında daha çok Abant ve Yedigöller'i görmek istiyorum.
Abant günübirlik için uygun ama yedigöller yol uzun hocam bence gece kalmadıktan sonra yedigöller yorgunluğa değmez ayrıca telde çekmez yedigöllerde.Gitmişken gölcüğü gör bence. Yedigöllerde çadırla üşümem dersen deneyebilirsin yada güçlüde uyursan git ve bir gece kal

Abant günübirlik için uygun ama yedigöller yol uzun hocam bence gece kalmadıktan sonra yedigöller yorgunluğa değmez ayrıca telde çekmez yedigöllerde.Gitmişken gölcüğü gör bence. Yedigöllerde çadırla üşümem dersen deneyebilirsin yada güçlüde uyursan git ve bir gece kal
Boluda kalırken, Bolu'dan yola çıkacağım. Sabah erken kalkıp bir günü yedigöllere ayırmayı düşündüm. Kamp artık yapmıyorum. Bolu'ya dönüp öğretmenevinde kalmayı düşündüm.

Boluda kalırken, Bolu'dan yola çıkacağım. Sabah erken kalkıp bir günü yedigöllere ayırmayı düşündüm. Kamp artık yapmıyorum. Bolu'ya dönüp öğretmenevinde kalmayı düşündüm.
Olabilir ama yedigöllerde geçireceğin zaman kısıtlı olacaktır . Gölcükte boluya yaklaşık 20 km

Yedigöller 47 km çıkıyor ama yolun da iyi olmadığı, stabilize olduğu söyleniyor. Yarın göreceğiz.. Yarın sabah erken hareket edebilirsem rahat rahat bir günde gezmeyi yetiştirebilirim Yedigöller'i...

Yedigöller 47 km çıkıyor ama yolun da iyi olmadığı, stabilize olduğu söyleniyor. Yarın göreceğiz.. Yarın sabah erken hareket edebilirsem rahat rahat bir günde gezmeyi yetiştirebilirim Yedigöller'i...
3 gün önce yedigöllerdeydik. 2 gece kaldık karavanla. Hava geceleri soğuk, 10 derece civarı. Bolu merkezden giden yol asfalt. Hiçbir sorunu yok. Kısa bir mesafede bakım çalışması var. Ayrıca milli parka yaklaşınca Arnavut kaldırımı başlıyor. Karavanla veya çadırla konaklamak sadece kamp bölümünde ücreti mukabilinde mümkün. Su var. Elektrik yok. Telefon 4g full çekiyor.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ayrıca göller birbirine çok uzak olmadığından gezmesi çok uzun sürmüyor. Ancak tadına varmak için bence konaklamak gerekli.
Boludaysanız yakındaki topuk yaylasına çıkmanızı öneririm. Çok sakin ve huzurlu bir yer. Kalabalık yok. Çadırla kalmaya müsait. Hava baya soğuk. Etrafta birkaç tane kafeterya mevcut.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yücel hocam, daha yolun yapılmadığı zamanlar, bu Yedigoller de neyin nesiymis diye İstanbul'dan günü birlik gidip gelmiştim. Kalsanız tabii ki iyi olurdu ama siz işinizi bilirsiniz. Göllerin hepsi olmasa da bir kaçını görürsünüz, tekrar gelmek için neden olur.

IMG 20210824 090849 757

Gölcük.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,433
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR