Yugun 2022, Güçlü Mini Kampervan Ve Pirikamp Ile Gezilerimiz...

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2,455
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 118,059

Etiketler

yugun

YÜCEL GÜNDÜZ
Mesajlar
16,485
Tepkime Puanı
4,210
Yer
Ankara
Web
www.yucelgunduz.com
110000240321862.jpg


Yeni bir gezginin notları tarzında bir kitap. Asil Özbay'ı severek takip ediyorum. Kitabı da elime ulaştı. Bugün başlıyorum. Umarım beğeneceğim içerikler vardır.
 yugun

YÜCEL GÜNDÜZ
Mesajlar
16,485
Tepkime Puanı
4,210
Yer
Ankara
Web
www.yucelgunduz.com
Bugün de Mebflix'ten derslerimi çalıştım. Bu akşam kendime bir başkalık yaptım ve eve balık söyledim. Alabalık'ın en güzelini pişirip eve kadar getiriyorlar. Hiçbir yere gitmeye gerek yok. Yaşasın uygulama şirketleri.
 
yugun

YÜCEL GÜNDÜZ
Mesajlar
16,485
Tepkime Puanı
4,210
Yer
Ankara
Web
www.yucelgunduz.com
wi:800.jpg


Asil Özbay'ın kitabı da bitti. Kendisini ve gezilerinden çeşitli hikayeleri anlatmış kitabında. Gayet akıcı okunuyor. Dili ve anlatımı sade, hoş bir kitap. Ben zaten takipçisi olduğum için kitaptaki pekçok hikayeye daha önceden yabancı değildim. Yine de onunla hasbihal etmek, kitabı vasıtasıyla bile olsa onunla tanışmak görüşmek çok güzeldi. İkinci kitabını heyecanla bekleyeceğim. Sanırım Afrika macerasını anlatacağı bir kitap daha yazacak.
 


yugun

YÜCEL GÜNDÜZ
Mesajlar
16,485
Tepkime Puanı
4,210
Yer
Ankara
Web
www.yucelgunduz.com
Kamp için makarna haşladım. Saklama kabına koyup evden götürüyorum makarnamı. Pratik oluyor. Ben mangal yakmayı hiç sevmem. Tavada hemen bir şeyler kızartıp yanına makarnayla ohh! daha ne olsun. Bir de yanında şarap varsa...
 


yugun

YÜCEL GÜNDÜZ
Mesajlar
16,485
Tepkime Puanı
4,210
Yer
Ankara
Web
www.yucelgunduz.com
Sadece istediğim yerlere doğru sürüyorum kampervanımı, motorumu. Bana huzur veren kimselerle birlikteyim. Laf sokup huzurumu kaçıranlarla ise hiç görüşmüyorum. Kimse umrumda değil. Benim için ne dediyse dedi çok ta tınn. İstediğimi olurum. Kimse de bana karışamaz. Bu kadar basit her şey.
 

yugun

YÜCEL GÜNDÜZ
Mesajlar
16,485
Tepkime Puanı
4,210
Yer
Ankara
Web
www.yucelgunduz.com
Zaten şurada daha kaç yıl ömrüm kaldı, acaba kaç kere daha bir kampa gidebileceğim? Değer mi yalancıyla, şerefsizle uğraşmaya? Herkes kimi seviyorsa onla kamp yapsın. Ben halimden memnunum. :smiley:
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

BENZER İÇERİKLERGEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
102,299
Mesajlar
1,504,312
Kayıtlı Üye Sayımız
170,834
Kaydolan Son Üyemiz
albayrak2000

SON KONULAR

BENZER İÇERİKLERÖNEMLİ UYARILAR
HAYATİ UYARI: Forumlarda yer alan tüm konular sadece referans amaçlıdır ve içeriklerinde hayati risk taşıyan tehlikeli spor ve benzeri özel uğraşılar olabilir. Lütfen forumlarda okumuş olduğunuz spor veya özel uğraşıların uzmanlarından yardım almadan kendi başınıza denemeye çalışmayın. Aksi halde meydana gelebilecek aksiliklerden dolayı gerek forum yöneticileri, gerekse içerik yazarları hiçbir sorumluluk kabul etmeyeceklerdir.

TELİF UYARISI: Forumlarda yayınlanan yazılı ve görsel materyallerin tüm hakları ve sorumluluğu yazarlarına aittir. Bu materyalleri izinsiz kopyalamak ve kullanmak 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.

SORUMLULUK REDDİ: Forumlarda yer alan, kullanıcıların oluşturduğu tüm yazılı ve görsel içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriklerin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından Gezenbilir ve forum yönetimi hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için içeriği oluşturan üye ile irtibata geçebilir veya iletişim formumuzu kullanarak yönetime bildirebilirsiniz.

GEZENBİLİR SUNUCULARI: Yüksek Teknoloji ve Güvenlik Sistemleriyle Donatılmış, Merkezi Ankara'da Bulunan, YS-308 Yer Sağlayıcı Belge Numaralı ve %100 Yerli Sermayeli VERİTEKNİK Şirketi Tarafından Barındırılmaktadır.

Copyright © 1999 - 2022 Gezenbilir
DMCA.com Protection Status
Üst