Yugun 2022, Güçlü Mini Kampervan Ve Pirikamp Ile Gezilerimiz...

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3,200
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 239,011
Bir Stephen KİNG romanı, bir su gibi akıp biter... Çoğunlukla bölümleri nasıl atladığınızı anlayamazsınız bile. Gizem yaratmakta bir ustadır Stephen KİNG ve çok büyük bir yazardır benim nazarımda...
 

Etiketler


Bir Stephen KİNG romanı, bir su gibi akıp biter... Çoğunlukla bölümleri nasıl atladığınızı anlayamazsınız bile. Gizem yaratmakta bir ustadır Stephen KİNG ve çok büyük bir yazardır benim nazarımda...
Bir ara Harlan Coben'i de denemeni öneririm.Orma adlı romanıyla başlayabilirsiniz.
 


Merhaba arkadaşlar,
Bugün de MEBFLİX'ten derslerimi izledim. Sonra eve Tesisatçı geldi. Termosifondaki bir sorunu çözdü sağolsun. Yarın yine gelecek ve tuvaletteki sifondaki bir sorunum da çözülecek inşallah. Şimdi Taze Fasulye ayıklamaya başlıyorum...
 


İstediğim gibi olurum.
İstediğim hayatı yaşarım.
Kime ne kardeşim?
Sonuç olarak,
Ben Özgür Bir Kampçı Gezginim...
Özgür düşünür, Özgür yaşar ve özgür gezerim. Kimseye de hesap vermem.
 Bugün de biraz Güçlü'yü çıkardım. Ona benzinlikten mazot aldım sonra birlikte Taymek'e gidip kahvaltı yaptık. Sonrasında derslerim olduğu için eve geldim. Kendime güzel bir çay demledim yine... Şimdi derslerimi dinlemeye devam edeceğim. Çok dersim var.
 
Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,075
Mesajlar
1,513,022
Kayıtlı Üye Sayımız
171,719
Kaydolan Son Üyemiz
onderkahraman

Çevrimiçi üyeler

SON KONULARÖNEMLİ UYARILAR
HAYATİ UYARI: Forumlarda yer alan tüm konular sadece referans amaçlıdır ve içeriklerinde hayati risk taşıyan tehlikeli spor ve benzeri özel uğraşılar olabilir. Lütfen forumlarda okumuş olduğunuz spor veya özel uğraşıların uzmanlarından yardım almadan kendi başınıza denemeye çalışmayın. Aksi halde meydana gelebilecek aksiliklerden dolayı gerek forum yöneticileri, gerekse içerik yazarları hiçbir sorumluluk kabul etmeyeceklerdir.

TELİF UYARISI: Forumlarda yayınlanan yazılı ve görsel materyallerin tüm hakları ve sorumluluğu yazarlarına aittir. Bu materyalleri izinsiz kopyalamak ve kullanmak 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.

SORUMLULUK REDDİ: Forumlarda yer alan, kullanıcıların oluşturduğu tüm yazılı ve görsel içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriklerin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından Gezenbilir ve forum yönetimi hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için içeriği oluşturan üye ile irtibata geçebilir veya iletişim formumuzu kullanarak yönetime bildirebilirsiniz.

Copyright © 1999 - 2023 Gezenbilir
DMCA.com Protection Status