Yugun 2022, Güçlü Mini Kampervan Ve Pirikamp Ile Gezilerimiz...

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2,973
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 155,191

Etiketler
yugun

YÜCEL GÜNDÜZ
Mesajlar
17,063
Tepkime Puanı
4,370
Yer
Ankara
Web
www.yucelgunduz.com
Ben özgür bir kampçı gezginim.
Kimseye herhangi bir konuda açıklama yapmak, onları bir şeylere inandırmak zorunda değilim. Ben ezelden beridir yalnızca, nasıl yaşamak istiyorsam zaten öyle yaşayan biriyim. Bu durumu bir yanlış olarak görmüyorum. Pişman olacağım hiçbir şey yapmadım. Ortada bir şey yada durum olduğu yok. Herkes gibi kampımı yaptım. Ateşimi yaktım, türküler söyledim. Hepsi çok güzeldi. İyi ki de yapmışım.
 

yugun

YÜCEL GÜNDÜZ
Mesajlar
17,063
Tepkime Puanı
4,370
Yer
Ankara
Web
www.yucelgunduz.com
Kimseye bir şey açıklamak zorunda değilim. Alçak insanlarla arkamdan konuştukları gibi de olabilirim. Sonuçta bu da bir suç değil. İstediğim gibi olabilir, dilediğim gibi yaşayabilirim. Haysiyetsizler buna karışabildiler mi? Önce kendi hadlerini öğrensinler.
 

yugun

YÜCEL GÜNDÜZ
Mesajlar
17,063
Tepkime Puanı
4,370
Yer
Ankara
Web
www.yucelgunduz.com
İstesem yüzlerce insanın katılacağı etkinlikler düzenlemeye devam ederdim. Ancak gördüm ki yalnızken daha mutluyum...
Kamyonun arkasına yazmış ya, Benden sana bir akıl, Aklın varsa tek takıl...
Ben her şeyi gördüm.
 
yugun

YÜCEL GÜNDÜZ
Mesajlar
17,063
Tepkime Puanı
4,370
Yer
Ankara
Web
www.yucelgunduz.com
Orhan Pamuk'un Kar kitabı bütün okuduğum diğer kitaplardan daha farklı özel bir kitap. Siyasi bir meselenin içine bodoslama daldık. Batılı değerlere sahip bir münevver olarak Tekkeye gidip el etek öpmek gibi işler yapmaya bile başladık. Tabi sonuçta ne olacak ben de çok merak ediyorum. Ama kitap çok ilginç açıldı.
 


yugun

YÜCEL GÜNDÜZ
Mesajlar
17,063
Tepkime Puanı
4,370
Yer
Ankara
Web
www.yucelgunduz.com
IMG_20220818_132059_758.jpg


Yeni bir kitap siparişim geldi.
 

yugun

YÜCEL GÜNDÜZ
Mesajlar
17,063
Tepkime Puanı
4,370
Yer
Ankara
Web
www.yucelgunduz.com
Bugün de Mobidik'imi çıkartıp Bahçeli 7. Cadde'ye gezi yaptım. İnsanlar cadde boyunca bir aşağı bir yukarı dolaşıyorlardı. Sonra çok sevdiğim Ağaçlı caddeden geçtim. Bu cadde çok büyük ağaçlarla kaplanmış ve Ağustos sıcağında bile serin kalabilen güzel bir caddeydi. Mobidik'imle gezmeyi seviyorum.
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

BENZER İÇERİKLERGEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
102,455
Mesajlar
1,505,669
Kayıtlı Üye Sayımız
170,945
Kaydolan Son Üyemiz
Yasir

SON MESAJLAR

SON KONULAR

BENZER İÇERİKLERÖNEMLİ UYARILAR
HAYATİ UYARI: Forumlarda yer alan tüm konular sadece referans amaçlıdır ve içeriklerinde hayati risk taşıyan tehlikeli spor ve benzeri özel uğraşılar olabilir. Lütfen forumlarda okumuş olduğunuz spor veya özel uğraşıların uzmanlarından yardım almadan kendi başınıza denemeye çalışmayın. Aksi halde meydana gelebilecek aksiliklerden dolayı gerek forum yöneticileri, gerekse içerik yazarları hiçbir sorumluluk kabul etmeyeceklerdir.

TELİF UYARISI: Forumlarda yayınlanan yazılı ve görsel materyallerin tüm hakları ve sorumluluğu yazarlarına aittir. Bu materyalleri izinsiz kopyalamak ve kullanmak 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.

SORUMLULUK REDDİ: Forumlarda yer alan, kullanıcıların oluşturduğu tüm yazılı ve görsel içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriklerin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından Gezenbilir ve forum yönetimi hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için içeriği oluşturan üye ile irtibata geçebilir veya iletişim formumuzu kullanarak yönetime bildirebilirsiniz.

GEZENBİLİR SUNUCULARI: Yüksek Teknoloji ve Güvenlik Sistemleriyle Donatılmış, Merkezi Ankara'da Bulunan, YS-308 Yer Sağlayıcı Belge Numaralı ve %100 Yerli Sermayeli VERİTEKNİK Şirketi Tarafından Barındırılmaktadır.

Copyright © 1999 - 2022 Gezenbilir
DMCA.com Protection Status
Üst