Yugun 2022, Güçlü Mini Kampervan Ve Pirikamp Ile Gezilerimiz...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3,200
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 264,310

Etiketler
sen bozkır deyince aklıma geldi

hocam bu kitap dinleme işi azcık tembellik gibi geldi bana okumak daha düş dünyamızı hareket ettirmiyor mu ne dersin ancak kitap ister oku ister dinle çok iyi bir faaliyet 10 numarasın
Tam metni seslendirdikleri için yine zihnimiz ve hayal gücümüz çalışıyor. Dinlerken konsantre olmak önemli. Bence kitap okumak da, dinlemek de çok zevkli

Günaydın hocam, benim takıldığım TRT arşiv uygulaması var , duymadı iseniz ; Cenk Koray ın yarışmaları gibi nostaljik yayınlar yanı sıra Yılmaz Erdogan 'ın nasıl senorya yazılır, oyuncu olunur, film çekilir gibi eğitici bölümler var ilgi çekici.

Bugün Öğretmen Ankarakartımın vizesini yaptıracağım. Belki artık Güçlü ile Gölbaşı'na kadar gidip oradan EGO (Otobüs) binerim çünkü yakıt masrafım çok fazla tutuyor. Bu yöntem biraz maliyeti düşürebilir...

IMG 20220106 121904

Demetevlerdeyim.

Bugün Öğretmen Ankarakartımın vizesini yaptıracağım. Belki artık Güçlü ile Gölbaşı'na kadar gidip oradan EGO (Otobüs) binerim çünkü yakıt masrafım çok fazla tutuyor. Bu yöntem biraz maliyeti düşürebilir...
hocam benim işyerim evime 10 km gidiş dönüş 20 km bende işim olduğu zaman ve hafta sonları ancak araç ile gidiyorum diğer günler otobüs ile yoksa baş olmuyor ne yazıkk i

Ankarakartımın vizesini Demetevler metro da smart banko da hallettim.
Bir ses sistemim vardı sesi iyi çıkmıyordu. Elektronikçiye vermiştim. Onu alacağım. Demetevler'de her şey var...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

SON KONULAR

Geri