Yugun 2023, Güçlü Kampervan Ile Uzun Soluklu Maceralar...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3,143
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 186,718
220px The Mandalorian season 3 poster

Şuraya da bi Mandolorlu bırakalım, YOL BUDUR.

Karışanım yok, Görüşenim yok. Böylesi hiç fena da değil...
Canım isterse içerim. Kimse de bi halt edemez bana.
Ben özgürüm. İstediğim gibi yaşarım.

Mobidik'in heybesine koymak için aldığım yeni sırt çantası da elime ulaştı. İki sırt çantasının her şey için yeterli gelmesini ümit ediyorum. Bu yaz çıkacağım gezide motosikletle çıkarsam kamp malzemesi götürmeyi düşünmüyorum.

Tchibo GOLD filtre kahvenin tadı gerçekten güzel.

Mobidik'imde depo çok küçük bu nedenle yanımda bir miktar yedek benzin taşıyacağım. Bunun için en güzel çözüm kapakları geniş olan ve oldukça sıkı kapanan ayran şişeleri. Migros ayran şişesi umarım işimi görür. Bir de kola şişesinden Huni yaptık mı oldu bu iş. Yavaş yavaş eksikleri gidereceğiz inşallah. Yeni sezon gümbür gümbür geliyor...

Tchibo GOLD filtre kahvenin tadı gerçekten güzel.

Mobidik'imde depo çok küçük bu nedenle yanımda bir miktar yedek benzin taşıyacağım. Bunun için en güzel çözüm kapakları geniş olan ve oldukça sıkı kapanan ayran şişeleri. Migros ayran şişesi umarım işimi görür. Bir de kola şişesinden Huni yaptık mı oldu bu iş. Yavaş yavaş eksikleri gidereceğiz inşallah. Yeni sezon gümbür gümbür geliyor...
Bence şise yerine plastik türü bir şey kullan hocam. Allah muhafaza düşme durumunda kırılabilir. Plastik kola şişelerinden kullansan huniyede gerek kalmayabilir

Bence şise yerine plastik türü bir şey kullan hocam. Allah muhafaza düşme durumunda kırılabilir. Plastik kola şişelerinden kullansan huniyede gerek kalmayabilir
Plastik ayran şişesi kullanacağım. Kola şişesinin ağzı dar, Benzin doldurmak zor ona. Tabancanın ucu şişenin içine girmiyor. Plastik ayran şişelerinin kapağı geniş oluyor.

Arkadaşlar,
Ben istediğim gibi oldum ve dilediğim gibi yaşadım. Şimdiye kadar kimse de bununla bana bi halt yapamadı. Kimseye bir şey izahat etmek zorunda değilim. İstediğim gibi özgür yaşarım kimse de buna karışamaz. Ben hibrit yöntem ve araçlarla gezen bir gezginim. Bir karavancıyım ama bundan daha önemlisi ben bir gezginim. Yüreğimde kamp ve kampçı dostlarımın sevgisi var. Bu sevgiyi yükselterek gerekirse sorunları çözerim. İftira, dedikodu, sosyal zorbalık beni korkutamaz ve yıldıramaz. Her zaman doğru bildiğim yolda yürüyeceğim. Bu yol benim kendi yolumdur.
Yol Budur.

Son düzenleme:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,422
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri