2024'teki Gezilerimiz Ve Yaşam Güncemiz... Güçlü, The Kampervan Geziler Ve Yaşam...

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2,047
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 67,355

Etiketler


Güçlü bazen orjinal sorunlar çıkarır, Kapanmayan kilitler, yanıp da sönmeyen sinyaller. Hep ufak tefek şeyler ama yaptırmak gerekiyor. Yaptırırım ben yoldaşımı, iyi bakarım ona. Değerini bilirim. Bakımını hep zamanında yaptırırım. O da beni çok fazla üzmüyor açıkçası...
 
Bu sıcaklarda pek fazla karavanda kalamayacağım. Çünkü sıcaklar benim psikolojimi olumsuz etkiliyor. Kendimi serin ve rahat yerlerde tutmam lazım. Ev iyi, Uyduda tüm radyolar var. (Analog da var) sürekli izlediğim NTV ve TRT Belgesel kanalları da bana yetiyor. Bu evdeki rahatım bana yetiyor. Allah sağlık sıhhat versin inşallah. İhtiyacım olan her şeyim var.
 

Destiny 2 Final Shape'a 1050TL para saydım. Ama oyun önce oynatıp insanı sevdiriyor ve iştahlandırıyor sonra birden oyun zevkini yarıda bırakıveriyor ve diyor ki, HAdi öde bakalım... Mecburen tıpış tıpış ödüyorsun bedelini. Hoca ne demiş Parayı vermeyene Düdük yok bu Dünya'da...
 

İyi geceler sevgili kampçı dostlarım... Kalın sağlıcakla...
Biz dostlarımızın iyiliğinden başka bir şey düşünmedik.
Biz bütün kampçı gezginlerin kampçı dostuyuz...
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,528
Mesajlar
1,519,403
Kayıtlı Üye Sayımız
172,192
Kaydolan Son Üyemiz
feyyazozen

Çevrimiçi üyelerGeri
Üst