2024'teki Gezilerimiz Ve Yaşam Güncemiz... Güçlü, The Kampervan Geziler Ve Yaşam...

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2,222
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 71,605

Etiketler

Kitapyurdu'nun PTT Kargo ile çalışması bir harika. Çoğunlukla KOBO Nia'mdan e-kitap edinmekle ve okumakla birlikte hala daha fiziksel kitaplara ihtiyaç devam ediyor...
 


IMG 20240619 212356 1

Şu sıralar okumakta olduklarım...
 

Tebeşir Tozu kitabında Yazar Sezer Ortadağ kendi öyküsünü anlatıyor. Benim kuşağımdan olduğu için onunla aynı Meslek lisesi katsayı zulmünü yaşamışız. Şimdilik yazarın sadece kendi eğitimi ile ilgili yazdıklarını okuyabildim. Kitabı okumaya devam ediyorum.
Daha önceden okumaya başladığım diğer kitaplarımdan da okuyorum. Bu yüzden okumalarım ağır gidiyormuş gibi görünebilir. Kendi hızımda ilerlemeyi seviyorum.
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,541
Mesajlar
1,519,653
Kayıtlı Üye Sayımız
172,203
Kaydolan Son Üyemiz
izmirkartali

SON KONULARGeri
Üst