2024'teki Gezilerimiz Ve Yaşam Güncemiz... Güçlü, The Kampervan Geziler Ve Yaşam...

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2,047
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 67,355

Etiketler

İstediğim gibi olurum, Dilediğim gibi yaşarım... Kime ne gardaşım?
Ben özgür yaşayan bir insanım. Çok güzel de nasıl kafama göre güzel olacaksa,
Öyle yaşıyorum hayatı. Bana bu tip iftiralarla da hiçbir halt yapamadılar.
Tam olarak özgürüm ve özgür kampçı gezgin dostlarımla beraberim.
 

Arkadaşlar,
Ben bir kampçı gezginim. Kampçı gezginlerin yaşayacağı bir hayat yaşıyorum. Bunun için çok mutluyum. Geçmişe yönelik derin pişmanlıklarım yok. Ben her dönemde herkes için elimden geleni yaptım. Tam olarak istediğim gibi yaşadım.
 Yarın Ehliyet için doktor randevum var. Bu hayatımda çok önemli değişikliklere neden olabilecek bir konu. Ehliyetsizlik nedeniyle kampçılık hayatım da okul hayatım da etkilenir, Her şey daha zor bir hale gelebilir. Lütfen benim için dua edin de ehliyetimi versinler...
 
Bir öğretmen olarak, Atatürk'ün izindeyim ve devrimlerinin bekçisiyim. Yaptığım hiçbir şey Atatürkçülüğe aykırı olmaz, olamaz... Cumhuriyetin yılmaz, yorulmaz bir hizmetkarıyım.

Bu düşüncelerle 19 Mayıs kutlu olsun!...
 
Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,528
Mesajlar
1,519,403
Kayıtlı Üye Sayımız
172,192
Kaydolan Son Üyemiz
feyyazozen

Çevrimiçi üyelerGeri
Üst