2024'teki Gezilerimiz Ve Yaşam Güncemiz... Güçlü, The Kampervan Geziler Ve Yaşam...

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,486
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 41,482
Geçen sene bir aralık uzun süre karavanımda yaşadım. Banyo ihtiyacım için bana bir oda açıveriyorlardı. Kışın mecburiyet durumunda yine oda açtırılabilir.
 

Etiketler
Kendime güzel bir motokaravan edinmek istiyorum. Ama bunun için daha yolun başındayız. Elimizdeki avucumuzdaki güzel bir karavan alamıyor ne yazık. Olsun biz bunun yolundayız. İnşallah ömrüm vefa ederse bir gün motokaravanım da olacak...
 IMG 20240420 102011 1


Buraya da karavanıyla mutlu bir adam resmi bırakalım...
 
Motokaravan istediğimi hep söylesem de benim aracım da aslında bazen bir motokaravan gibi kullanılabiliyor. Çekme karavan da işimi görüyor. Sonuçta ben karavanımı kamp yerlerinde uzun süreli anlaşmalarla bulunduruyorum. Ve çekme karavan bunun için daha uygun. Bu yüzden gerçek bir motokaravan istiyorum. Uyduruk bir şey değil. Bunun için çok tasarruf edip iyi para biriktirmeliyim. Hayatımda hep kendi emeğimle kazandığım paramla bir şeyler yaptım kendime. Birileri beni aşağı görmeye çalıştı ama olsun bu o birilerinin olmayan insanlığı.
 


Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,482
Mesajlar
1,518,594
Kayıtlı Üye Sayımız
172,137
Kaydolan Son Üyemiz
barismutkyuk

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULARGeri
Üst