2024'teki Gezilerimiz Ve Yaşam Güncemiz... Güçlü, The Kampervan Geziler Ve Yaşam...

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,429
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 39,833
Şu sıralar uzaklara gitmiyorum. Ulaşan'daki karavanımda keyfimi geçiyorum. Ömrümün sonuna kadar ulaşan'da kamp yapsam bundan şikayetçi olmayabilirim.
 
Son düzenleme:

Etiketler

Bugün havada bir serinlik vardı. Genel olarak güneşli güzel bir gündü. Bugün motosikletimi süremedim. Belki yarın sürerim biraz...
 
Son düzenleme:

Çok gezdiğim zamanlar da bunu özgürce yaptım, Hiç gezmeden her sabah aynı manzarayı içime çektiğimde de bunu özgürce yaptım. Arabayla bir saat gidip usandığım da oldu. Motosikletle minik bir çadırla binlerce kilometre yaptığım da. Bu hayatın hepsini ben yaşadım ve beş dakikasından bile bir pişmanlık duymadım. Arkamdan konuşan kişiler beni onlar için yaptığım güzel şeyler için toplamda hiç pişman edemediler. Onlarla kamp yaptığım sırada hepsi dostlarımdılar ve bende hep bir kampçı dost olarak içimde biryerlerde durdular.
 

Şu anda çok gezmiyorum ama bir gün gelip en çok gezenlerden bile olabilirim. Kendine ''Beyaz'' diyenlerden daha beyaz olabilme fırsatım hala elimde var. Öldüğüm güne kadar da olacak. Kimse de buna mani olamaz. Ancak ben kimsenin düşünü yaşamam. Özüm durmayı gerektirirse istersem her zaman dururum bundan da gocunmam.
 


Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,478
Mesajlar
1,518,532
Kayıtlı Üye Sayımız
172,133
Kaydolan Son Üyemiz
sereze

SON KONULARGeri
Üst