Gezenbilir; Köprülü Kanyon'da Rafting ve Selge Antik Kenti Gezisi (18-19 Haziran 2011)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ceranus Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 65
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 12,728
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: Gezenbilir; Köprülü Kanyon'da Rafting ve Selge Antik Kenti Gezisi (18-19 Haziran 2011)

01- Zerrin Yiğiter Çadır
02- Cumburlop Can Çadır
03- Dursun Hoca Çadır
04- Çiğsem Küçük Çadır
05- Saadet Çağırankaya Köşk (Köy Evi)
06- Acar Şensoy Çadır
07-Anıl Çadır veya Köşk (İstanbul dönüşüme bağlı-Gelecek hafta içi netleştirmeye çalışacağım)
08- Saadet Çağırankaya Köşk
09- Saadet Çağırankaya Köşk
10- Serdar Yurtoğlu Çadır
11- Kıvanç Cantimur Köşk
12- Nuran Hanım Çadır
13- Yıldırım Değerliyurt Köşk (Köy Evi)
14- Murat Erdoğan Çadır
15-

Etiketler
Ynt: Gezenbilir; Köprülü Kanyon'da Rafting ve Selge Antik Kenti Gezisi (18-19 Haziran 2011)

Kızımıda getirmeyi planlıyorum desem alt yaş sınırı nedir.

01- Zerrin Yiğiter Çadır
02- Cumburlop Can Çadır
03- Dursun Hoca Çadır
04- Çiğsem Küçük Çadır
06- Acar Şensoy Çadır
07-Anıl Çadır veya Köşk (İstanbul dönüşüme bağlı-Gelecek hafta içi netleştirmeye çalışacağım)
11- Kıvanç Cantimur Köşk
12- Nuran Hanım Çadır
14- Murat Erdoğan Çadır
15- Behlül Kuran Çadır
16-

Murat Bey merhaba, kamplı olarak yaptığımız tüm etkinliklerimizde alt yaş sınırı koymadık, bu etkinliğimizde özel olarak dikkate alabileceğiniz konular aynı araç ile gideceğimiz, kamp alanımızın koşulları çadırda kalacağızı düşünerek ilkel koşullar olması ve sizin kızınızın bu koşullara uyum sağlayabileceği konusunda yeterli deneyime sahip olmanız sorularının yanıtlarını alabilirsem size daha kolay yardımcı olacağım, birde kızınız kaç yaşındaydı?

jeomad' Alıntı:
Kızımıda getirmeyi planlıyorum desem alt yaş sınırı nedir.

01- Zerrin Yiğiter Çadır
02- Cumburlop Can Çadır
03- Dursun Hoca Çadır
04- Çiğsem Küçük Çadır
06- Acar Şensoy Çadır
11- Kıvanç Cantimur Köşk
12- Nuran Hanım Çadır
14- Murat Erdoğan Çadır
15- Behlül Kuran Çadır
16- Tuba Avşar Köşk (Köy Evi)
17- Saadet Çağırankaya Köşk (Köy Evi)
18-

01- Zerrin Yiğiter Çadır
02- can Çadır
03- Dursun Hoca Çadır
04- Çiğsem Küçük Çadır
06- Acar Şensoy Çadır
11- Kıvanç Cantimur Köşk
12- Nuran Hanım Çadır
14- Murat Erdoğan Çadır
15- Behlül Kuran Çadır
16- Tuba Avşar Köşk (Köy Evi)
17- Saadet Çağırankaya Köşk (Köy Evi)
18- can Çadır (kesin dil ama yer kalmaz sonram)

Bu etkinliğe eşim ile birlikte katılmak isterim; ancak eşimin işleri dolayısıyla katılamıyoruz. Herkese iyi eğlenceler.
Listeyi Güncelliyorum:

01- Zerrin Yiğiter Çadır
02- can Çadır
03- Dursun Hoca Çadır
04- Çiğsem Küçük Çadır
06- Acar Şensoy Çadır
07- Saadet Çağırankaya Köşk
09- Serdar Yurtoğlu Çadır
10- Kıvanç Cantimur Köşk
11- Nuran Hanım Çadır
12- Yıldırım Değerliyurt Köşk (Köy Evi)
13- Murat Erdoğan Çadır
14- Behlül Kuran Çadır
15- Tuba Avşar Köşk (Köy Evi)
16- Saadet Çağırankaya Köşk (Köy Evi)
17- can Çadır (kesin dil ama yer kalmaz sonram)

Ah bu bitmeyen işler, katılamayacağınıza üzüldüm Anıl ..

ceranus' Alıntı:
Ah bu bitmeyen işler, katılamayacağınıza üzüldüm Anıl ..

Şenliklere inşallah Bolu'dayız Zerrin, yaz tatilimizle çakışmaz ise :smiley:

zerrinn soyle birsey var sana ne zamandır bahsedicektim donucegimiz gun burayada ugrasak die ,
bütün arkadaslar ne der bilmiyorum ama süper bisiye benzior alttta videosuda var zaten

http://www.yuksekparkur.com/index.php?goto=010002

hatta güzel bisi var bugun indirimde

http://www.yakala.co/firsat/ankara/1185/yuskek-parkur-da-60-oyun-19-50-tl-

ne dersiniz???

Anıl, festivalimizi 1-2-3 Temmuz da yapacağız, katılmanıza çok sevinirim, umarım yaz tatiliniz ile çakışmıyordur :smiley:

marginal' Alıntı:
Şenliklere inşallah Bolu'dayız Zerrin, yaz tatilimizle çakışmaz ise :smiley:

Can, çok harikaymış ama bizim programımız çok yoğun olduğu için zaman kalmayacak ancak daha sonra da onun için ayrı bir program yaparız yine hepbirlikte gideriz..

cumburlop' Alıntı:
zerrinn soyle birsey var sana ne zamandır bahsedicektim donucegimiz gun burayada ugrasak die ,
bütün arkadaslar ne der bilmiyorum ama süper bisiye benzior alttta videosuda var zaten

http://www.yuksekparkur.com/index.php?goto=010002

hatta güzel bisi var bugun indirimde

http://www.yakala.co/firsat/ankara/1185/yuskek-parkur-da-60-oyun-19-50-tl-

ne dersiniz???

Hafta sonu iki adet bisiklet siparişi vermiş bulunmaktayım eşimle kendime, bugün yarın geliyor. Artık tabanway değil iki tekerim, nasip dört tekere (off_road).. Bisiklet etkinliklerinde de varım, haberleşmek üzere..

anıl pisikletleriniz hayırlı olsun:smiley:,
ben odtünün ormanlarında sürüyorum ama tek basıma sürüyordum eger sizin evler yakınsa veya sizde gelmek isterseniz süper olurrrr,
gezenbilirde daha arastırmamıstım ama arastırıcaktım zaten bi grup yapabilirsek hatta süper otesi olur,
ben her hafta yuruyuste soruyorum zaten mesela ufuk abide kullanıyor toplanabilirsek super olur,
benim sürdügüm yerleri siddetle tavsiye derim cunku abartmıyorum hem tilki hemde ceylan yavrusu gordum ben bizim eve sadece 2-3 km uzaklıkta bunları gordum hemde:smiley:

not: simdi tekrar okudumda yazdıklarımı, ne cok süper olur demişim,yazıyı duzeltmektense siz benim bu anlam bozukluguna anlayıs gosterirseniz super olur dicegim :smiley:, biraz tempellim işte :p

cumburlop' Alıntı:
anıl pisikletleriniz hayırlı olsun:smiley:,
ben odtünün ormanlarında sürüyorum ama tek basıma sürüyordum eger sizin evler yakınsa veya sizde gelmek isterseniz süper olurrrr,
gezenbilirde daha arastırmamıstım ama arastırıcaktım zaten bi grup yapabilirsek hatta süper otesi olur,
ben her hafta yuruyuste soruyorum zaten mesela ufuk abide kullanıyor toplanabilirsek super olur,
benim sürdügüm yerleri siddetle tavsiye derim cunku abartmıyorum hem tilki hemde ceylan yavrusu gordum ben bizim eve sadece 2-3 km uzaklıkta bunları gordum hemde:smiley:

not: simdi tekrar okudumda yazdıklarımı, ne cok süper olur demişim,yazıyı duzeltmektense siz benim bu anlam bozukluguna anlayıs gosterirseniz super olur dicegim :smiley:, biraz tempellim işte :p

:smiley: Biz de Hacettepe'nin ormanlarında sürmeyi düşünüyoruz Beytepe'de. Grup oluşturursak katılabiliriz, önerilere açığız, malum havalar ısınıyor, yürüyüşler zirveler hariç çekilmez hale gelecek artık. Bisikletler gelmeden bisiklet taşıma aparatı araştırmaktayım, bagajda mı olsun tavanda mı diye.

anıl ben dekatlondan alıcaktım 100 tl civarı bisi bagaj arkası son anda vazgecmistim,cozum bu olabilir,
tamam hacettepede olabilir ama zaten bilkent hacettepe hepsi aslında esasında odtunun ormanı
evime yakın die dilde:smiley: inan cok güzel ve genis die diorum daha bi super odtünün arazisi, ki bende acıgım her türlü oneriye,

bi baslık acsak ama nerde acıcagız orda toplansak??
hem rafting konusunuda ,mesgul etmemis oluruz?? sen bilior musun nerde acabilicegimizi baslıgı?

zerrrinnn bize , pisiklet severlere bi baslık acsann ne güzel olurr???

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,441
Kayıtlı Üye Sayımız
172,096
Kaydolan Son Üyemiz
R.K. o.oğlu

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri