Gezenbilir; Köprülü Kanyon'da Rafting ve Selge Antik Kenti Gezisi (18-19 Haziran 2011)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ceranus Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 65
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 12,716
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: Gezenbilir; Köprülü Kanyon'da Rafting ve Selge Antik Kenti Gezisi (18-19 Haziran 2011)

cumburlop' Alıntı:
anıl ben dekatlondan alıcaktım 100 tl civarı bisi bagaj arkası son anda vazgecmistim,cozum bu olabilir,
tamam hacettepede olabilir ama zaten bilkent hacettepe hepsi aslında esasında odtunun ormanı
evime yakın die dilde:smiley: inan cok güzel ve genis die diorum daha bi super odtünün arazisi, ki bende acıgım her türlü oneriye,

bi baslık acsak ama nerde acıcagız orda toplansak??
hem rafting konusunuda ,mesgul etmemis oluruz?? sen bilior musun nerde acabilicegimizi baslıgı?

zerrrinnn bize , pisiklet severlere bi baslık acsann ne güzel olurr???

Ben pazar günü İstanbul'a uçuyorum, 1 hafta yokum, 15 gün sonra katılabiliriz ancak. Hem acemiliği atmış oluruz, epey oldu kullanmayalı

Etiketler
Ynt: Gezenbilir; Köprülü Kanyon'da Rafting ve Selge Antik Kenti Gezisi (18-19 Haziran 2011)

Anıl güzel günlerde kullanın bisikletlerinizi, şimdi yazlıkta ki bisikletimi Ankara'ya getittireceksiniz bana da :smiley:

Can, bu hafta sonu bisiklet severlerin de Eymir'de tanışması için güzel bir fırsat olacak, sen konuyu açmışsın zaten eline sağlık, sadece başlık düzenlemesi gerekiyordu hallettim :smiley:

tamdır zerrinn teşekkürler eline, dilbilgisi imla kuralları bilgine sağlık :smiley: bende linki koyayım madem oyle;

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=75957.0

hadi pisikletçilerrrr buluşalım,
bende sanırım ankara fen lisesinin ordan odtü ormanlarına ordan yukarı ahlatlı belden cıkıp daha sonra biraz asfalttan gittikten sonra tekrar ormana giricem ardından trt de sizinle bulusmak icin ormandan cıkıcam :smiley:

Konu çok dağıldı, listemizi güncelleyelim :smiley:

01- Zerrin Yiğiter Çadır
02- can Çadır
03- Dursun Hoca Çadır
04- Çiğsem Küçük Çadır
05- Saadet Çağırankaya Köşk (Köy Evi)
06- Acar Şensoy Çadır
07- Saadet Çağırankaya Köşk
08- Saadet Çağırankaya Köşk
09- Serdar Yurtoğlu Çadır
10- Kıvanç Cantimur Köşk
11- Nuran Hanım Çadır
12- Yıldırım Değerliyurt Köşk (Köy Evi)
13- Murat Erdoğan Çadır
14- Behlül Kuran Çadır
15- Tuba Avşar Köşk (Köy Evi)
16- Saadet Çağırankaya Köşk (Köy Evi)
17- can Çadır (kesin dil ama yer kalmaz sonram)
18-

Zerrin Hanım çok içim gidiyor ama iki gün ayrılmam zor. Umarım bir başka zaman günübirlik rafting de yaparız, ben de gelme fırsatı elde ederim.

Çağrı bey (janissary) merhaba, sizi anlıyorum, umarım günübirlik olarakda yapabiliriz ancak bu Köprülü Kanyon olmayacaktır, belki Melen Çayına gideriz ilerde de..

Tekrar merhaba,

Burada işlerimi ayarladım :smiley: Beni de listeye çadırıyla katılanlar arasına eklerseniz çok sevinirim.

Bu güzel etkinliği kaçırmayacağınıza sevindim, ekliyorum sizide

01- Zerrin Yiğiter Çadır
02- can Çadır
03- Dursun Hoca Çadır
04- Çiğsem Küçük Çadır
06- Acar Şensoy Çadır
07- Saadet Çağırankaya Köşk
08- Saadet Çağırankaya Köşk
10- Kıvanç Cantimur Köşk
11- Nuran Hanım Çadır
13- Murat Erdoğan Çadır
14- Behlül Kuran Çadır
17- can Çadır (kesin dil ama yer kalmaz sonram)
18- Çağrı (janissary ) Çadır
19-

01- Zerrin Yiğiter Çadır
02- can Çadır
03- Dursun Hoca Çadır
04- Çiğsem Küçük Çadır
06- Acar Şensoy Çadır
07- Saadet Çağırankaya Köşk (Köy Evi)
08- Saadet Çağırankaya Köşk (Köy Evi)
10- Kıvanç Cantimur Köşk (Köy Evi)
11- Nuran Hanım Çadır
13- Murat Erdoğan Çadır
14- Behlül Kuran Çadır
17- Çağrı (janissary ) Çadır
18- Emin Kuzay Çadır
19- Emin Kuzay Çadır
20- Emin Kuzay Çadır
21-

ceranus' Alıntı:
01- Zerrin Yiğiter Çadır
02- can Çadır
03- Dursun Hoca Çadır
04- Çiğsem Küçük Çadır
06- Acar Şensoy Çadır
07- Saadet Çağırankaya Köşk (Köy Evi)
08- Saadet Çağırankaya Köşk (Köy Evi)
10- Kıvanç Cantimur Köşk (Köy Evi)
11- Nuran Hanım Çadır
13- Murat Erdoğan Çadır
14- ------------------------------------------------
17- Çağrı (janissary ) Çadır
18- Emin Kuzay Çadır
19- Emin Kuzay Çadır
20- Emin Kuzay Çadır
21-

Ben işlerimden ötürü gelemicem gibi gözüküyor :((((((
Sizlere iyi eğelenceler.

cumburlop' Alıntı:
zerrin bu camera öyle bildigin kameralara benzemiyor inanki,
bak inanmıorsan linkine;
http://gopro.com/
kanyon yürüyüsümde olmamasına o kadar üzüldümki
kahroldum desem yeridir, bu seferde yine kahrolmak istemiyorum neyse sure biraz var
bisiler halletmeye calısıcam ama zaten e baydan almak lazım burdaki fiyatı nerdeyse 2 katı
e baydanda simdi alsak bile cok kucuk bir ihtimal yetişmesi,

Can, bende su gecirmez kamera kilifi var, sony ve canon ile kullandik eger uyarsa vereyim raftingde kullan- belki bende gelecegim.. Ufuk

Ufuk, benim makinam sony, sen gelirken getirebilirmisin kılıfı, deneriz uyarsa kullanırız, iyi olur..

Zerrin, bir aksilik olmazsa bu haftaki organizasyona getireyim tekrar bi bakalim.

ufuk abi raftinge gel abi seninle her etkinlik güzel oluyor

Serdarcim tesekkurler, birlikte guzel geciyor zaman. ( biraz dizi gibi oldu ama ! ) Gelmeye calisacagim, cok keyif alip vakit gecirdigim yerler bir aksilik cikmassa hep birlikte iyi eglenebiliriz.

Behlül bey, kötü oldu bu, keşke kendinizi ayarlayabilseydiniz..

cryvolt' Alıntı:
Ben işlerimden ötürü gelemicem gibi gözüküyor :((((((
Sizlere iyi eğelenceler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,440
Kayıtlı Üye Sayımız
172,096
Kaydolan Son Üyemiz
R.K. o.oğlu

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri