Gezenbilir Şeker Bayramı Dalış Gezisi Duyurusu (08-11 Eylül 2010)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan SEVAL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 109
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 18,849
Ynt: Gezenbilir Şeker Bayramı Dalış Gezisi Duyurusu (08-11 Eylül 2010)

[attachment=1]

IMG 2367

Etiketler

Bir kaç kare de bende var :smiley:

[attachment=1][attachment=2][attachment=3]

IMG 2369

IMG 2371

IMG 2372

Teşekkürler Seval Hn.
Diğer arkadaşlardan devamı gelir diye bekliyoruz :smiley:

bastn' Alıntı:
Cooooooooookkkkk guzel bır kamptı.

Emegı gecen herkese tesekkurler.

yenı arkadaslar edındıgım ıcın mutluyum.

vatandas abı selamlar, balık ızgaranın tadı damagımda kaldı, elınıze saglık :smiley:

Ufuk abıye dalıs tesvıklerı ıcın tesekkurler.
Hıdo ve ayhan kamp malzemesı tedarıkcılerım :smiley: sızler olmasaydınız kuzenım ve ben kampa gıdemeyecektık belkı.

Kamp organızatorumuz seval hanım ıyıkı bu etkınlık baslıgını acmıssınız. Bundan sonra sıkı takıpcınız olacagım :smiley:

Cadır komsumuz ufuk abı ve arkadasları kamptan ayrılırken sızlerı goremedım, uzuldum.
iyi temennilerin için teşekkür ederim,bende sizleri çok sevdim 2 kuzen olarak,gönlüm sizinlen her zaman ;)bağını koparma GEZENBİLİRLEN tekrar bir araya geliriz inşallah...

DSCN7875
DSCN7871
DSCN7869
DSCN7868
DSCN7867
DSCN7865
DSCN7864
DSCN7863
DSCN7859
DSCN7858
DSCN7856
DSCN7855
DSCN7854
DSCN7853
DSCN6114

Mükemmel 2 gün yaşadım,Başta seval olmak üzere orada bulunan tüm güel insanlara teşekkür ederim,Kuzenler sizlerede candan teşekkürler,serbest dalışta limitleri zorlamanız çok memnun etti beni sağolun bana güveniniz için... ;)

kivanc09' Alıntı:
bir de bana sorun :smiley:

inanılmaz güzel bir kamptı benim için.

Çarşamba akşam 20.00 gibi geldik, Bizden önce gelen Seval Hanım sağolsun o karanlıkta çadırlarımızı kurmamıza yardımcı oldu. Bayramın 1. gününü güneşli havanın ve sıcak denizin de etkisiyle saatlerce suda geçirdikten sonra akşam güneşe karşı mangalımızı yakarak uykumuza daldık.

Gece biraz rüzgar çıkınca tedirgin olduk, özellikle uyurken bir ara çadırımızın uçup gideceğini bile düşündük :smiley:

Cuma sabah kapkara bir hava ile uyandık, öğlene kadar bekledik ve yine güneşi karşıladık, saatlerce çıkmadık sudan. Medeniyetten uzak bu küçük koyda yine çok güzel bir akşam geçirdim kendi adıma.

Cumartesi olduğunda akşam dönsek mi kalsak mı diye düşünürken Gelibolu'ya balık almak için indiğimizde televizyonda hava durumunu gördük ve bu güneşli havanın 1 gün daha devam edeceğini öğrendik. Akşamına taştan yapılmış doğal mangalımızda sardalyamızı afiyetle indirirken güneşi batırdık.

Hayatımda hep güzel şeylerle hatırlayacağım en güzel etkinliklerden biri olduğunu tüm samimiyetimle söyleyebilirim.

Yardımlarından dolayı Seval Hanım'a, bana yol boyunca eşlik eden Vatandaş Ağabey ve baracuda'ya, sofralarını bizimle paylaşan Ufuk Ağabey'in arkadaşlarına, havlu sıkmama yardım eden ismini bilmediğim arkadaşa, güneşin batmasına yakın gaz verip dalış yaptıran Ufuk Ağabey'e, dalış elbisesi sağlayan arkadaşlarına, ve şu an ismini hatırlayamadiğim diğer gezenbilir üyelerine buradan teşekkür ederim.

Bu etkinliğin benim için ayrı bir manevi önem taşıması sebebiyle de tüm Gezenbilir'e ayrıca teşekkür ederim.

En kısa sürede tekrar görüşmek dileğiyle.
Kıvanç
Rica ederim ne mutlu yardımcı olabildiysem saygılr görüşmek umudu ile ;)

hersey için teşekkürler seval hanım.Güzel bir bayram tatili geçirdik

Merhaba arkadaşlar,
Ben de katılımınız ve Kömür Limanını renklendirdiğiniz için teşekkür ederim.
Benim için biraz tatsız oldu çünkü dizimin ağrısı yürümemi zorlaştırdığı için sürekli oturmak durumunda kaldım.
Seneye inşallah daha keyifli olacak.
Tekrardan teşekkür ederim, sizinle tanışmak keyifliydi :smiley:

SEVAL' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar,
Ben de katılımınız ve Kömür Limanını renklendirdiğiniz için teşekkür ederim.
Benim için biraz tatsız oldu çünkü dizimin ağrısı yürümemi zorlaştırdığı için sürekli oturmak durumunda kaldım.
Seneye inşallah daha keyifli olacak.
Tekrardan teşekkür ederim, sizinle tanışmak keyifliydi :smiley:

Seval çok güzel bir yerdi ve ilk defa tanıştık oralarla.. bundan sonra karavana sardık sayende:smiley:
ilgin ve emeğin için teşekkürler ederim :smiley:

bastn' Alıntı:
Cooooooooookkkkk guzel bır kamptı.

Emegı gecen herkese tesekkurler.

yenı arkadaslar edındıgım ıcın mutluyum.

vatandas abı selamlar, balık ızgaranın tadı damagımda kaldı, elınıze saglık :smiley:

Ufuk abıye dalıs tesvıklerı ıcın tesekkurler.
Hıdo ve ayhan kamp malzemesı tedarıkcılerım :smiley: sızler olmasaydınız kuzenım ve ben kampa gıdemeyecektık belkı.

Kamp organızatorumuz seval hanım ıyıkı bu etkınlık baslıgını acmıssınız. Bundan sonra sıkı takıpcınız olacagım :smiley:

Cadır komsumuz ufuk abı ve arkadasları kamptan ayrılırken sızlerı goremedım, uzuldum.
nalan gezenbilir ailesi her durumda kampa götürürdü sizi.. zira Çanakkale'nin insanısınız.. ev sahipliği yaptınız ve güzel bir kamp yaptık sayenizde :smiley:
ayrıca güneyli de başka güzeldi.. biz teşekkür ederiz :smiley:

Seval Hanım hersey için teşekkür ederiz.
Her zaman gezenbilir ailesinde bu tip organizasyonların olduğunu bilmek çok faydalı oluyor.
Her ne kadar katkımız da olmasa Gezenbilir Organizasyonunu dahil olmak çok keyif veriyor.

Sevgiler.

Merhaba Seval Hanım,

Okuduğum kadarıyla çok keyifli bir dalış organizasyonu olmuş ama aklıma birşey takıldı;
Bu organizasyon hangi dalış okulu ya da hangi dalış merkezi ile yapıldı?

Sevgiler

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,457
Kayıtlı Üye Sayımız
172,112
Kaydolan Son Üyemiz
Ceramos

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR