Yugun 2022, Güçlü Mini Kampervan Ve Pirikamp Ile Gezilerimiz...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3,200
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 266,062
Ama şu sıralar aklımda bir motokaravana terfi etmek isteğim zonk zonk zonkluyor. Artık çekme karavanla uğraşıp durmaktan iyice sıkıldım. Yarım bir araç alıp en uygun şekilde tamamlatmaya çalışarak bir motokaravan sahibi olabilir miyim acaba? Beklentilerim artık iyice yükseldi ama maddi durumum aynı oranda yükselmedi hatta düştüğünü bile düşünebiliriz. Bu şartlarda iyi bir motokaravan edinmek hayal gibi çünkü fiyatlar da çok yüksek.
Bence çekme karavanı elden çikarıp onunla bir araç alarak içini yavaş yavaş kendinde yapabilirsin hocam. Araci tamamlayana kadarda güçlü ile idare edersin.

Etiketler
Buralar sensiz olmuyor Yücel Hocam aklından çıkarma bunu. Göksu park yerine ben kahvaltı için karavanla gittim geçen hafta. Elektrik su vs yok ücret 10 tl günlük kamp havası almak için ideal bence. Tavsiye ederim
Ben de bugün gittim 10TL'yi de verdim hatta kamp yüküm de arabada tamdı ama bir şekilde içim ısınmadı. Arkadaşlarım yanımda yoktu oralarda da pek arkadaş olacak kimseyi göremedim o saatler itibarıyla bu nedenle döndüm, malum derslerim de var. Zaman daraldı. Belki bir gün beraber kamp yaparız Göksu'da kamp yapma isteğimiz var.

Bence çekme karavanı elden çikarıp onunla bir araç alarak içini yavaş yavaş kendinde yapabilirsin hocam. Araci tamamlayana kadarda güçlü ile idare edersin.
Çekme karavanımı satmadan biraz daha uygun yollu, hatta ''karavan olma yolunda gelişime açık'' bir araç bakıyorum. Takasta anlaşabilirsem Güçlü'yü vereceğim üstüne bir miktar tüketici kredisi kullanacağım.

Ben de bugün gittim 10TL'yi de verdim hatta kamp yüküm de arabada tamdı ama bir şekilde içim ısınmadı. Arkadaşlarım yanımda yoktu oralarda da pek arkadaş olacak kimseyi göremedim o saatler itibarıyla bu nedenle döndüm, malum derslerim de var. Zaman daraldı. Belki bir gün beraber kamp yaparız Göksu'da kamp yapma isteğimiz var.
Benim ev oraya 2km falan bu yüzden gece kalamam ama gündüz olabilir uygun bir zamanda. Bu aralarda kayınvalidenin fıtık ameliyathı olacak ondan sonra olabilir

Çekme karavanımı satmadan biraz daha uygun yollu, hatta ''karavan olma yolunda gelişime açık'' bir araç bakıyorum. Takasta anlaşabilirsem Güçlü'yü vereceğim üstüne bir miktar tüketici kredisi kullanacağım.
Ben çekmeyi satıp aracı aldım üste biraz kredi vs alıp tamamladım. Takasa girecek bulmak zor olabilir bu yüzden aradığın fiyatı veren olursa satıp almak daha kolay olabilir.

Tamam görüşelim. :smiley:
ok

Arkadaşlar,
Bir kampervan vardı ama masraflı gözüküyordu. Isıtıcısı ve mutfağı güneş paneli yoktu, Aküsü eski olabilirdi. Ben kendi aracımı bu araçla takas etmekten vazgeçtim. Mutfağı ve Tuvaleti olmasa da Güçlü bir kamper ihtiyacını karşılıyor bende. Şimdi yeni bir araç bambaşka yeni bir macera demek. Bu nedenle bir süre daha Güçlü'mle devam...

Son düzenleme:

İyi geceler arkadaşlar,
Uğradığı bütün alçakça saldırılara rağmen sevdiği (özgür) hayatından asla taviz vermeyen kamp arkadaşınız ben,
Bu gece de sizlere iyi geceler diliyorum.
Sevgiyle kalın!...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,457
Kayıtlı Üye Sayımız
172,110
Kaydolan Son Üyemiz
Bukrek

SON KONULAR

Geri