Yugun 2022, Güçlü Mini Kampervan Ve Pirikamp Ile Gezilerimiz...

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3,200
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 263,660

Etiketler

Gelen her zamla motokaravan fiyatları uçuşa geçerken, Etkinliklerin mazot olarak maliyetleri de arttıkça arttı. Sanırım hiçbir zaman tam boy bir karavan alamayacağım. Olsun ben de mini kampervanım Güçlü ile takılmaya devam ederim yani...
 

Güçlü 100 km'de 7 litre civarı yakıyor. Tam boy bir karavan en azından 11-12 lt yakacak. Bence çok da mantıklı değil bazen düşününce...
 
Son düzenleme:

Çekme karavan birçok şeyin çözümü ama cezası belli başlı bir yerlere gitmek olsa da biz hep yaptığımız gibi onunla da her yere gideriz gerekirse. Zaten gerekmiyor da çünkü Güçlü de bir kişilik yer daima hazır. Biz izciyiz daima hazır olan seçenekleri severiz.
 Yine de 2017 model olan karavanımı önümüzdeki günlerde bir revizyona sokacağım. Niyetim en azından önümüzdeki üç yıl elimdeki araç gereç setini böylece kullanmak. Gerisi allah kerim.
 

Çekme karavan bir noktaya gidilip orada kıpırdamadan kalınan tatiller için çok iyidir. Ben de karavanımla böyle tatil planları yapıp uygulamayı düşünüyorum.
 


Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,429
Mesajlar
1,517,860
Kayıtlı Üye Sayımız
172,076
Kaydolan Son Üyemiz
Fevzican

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULARGeri
Üst