Yugun 2023, Güçlü Kampervan Ile Uzun Soluklu Maceralar...

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3,143
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 187,142
Lojmanın mutfağına Buzdolabı aldığımız için bir de küçük masaya ihtiyaç duyduk. Bugün gelirken Gölbaşı'dan küçük bir masayı 475 tl ye aldık. Ne kadar pahalanmış masalar hayret ettim.
 


Bazen Ulaşan'a karavanı koyayım, orada yaşayayım diyorum. Ama zorlukları ve maddi külfeti nedeniyle vazgeçiyorum her seferinde...
Bazı zamanlarda kamp için değerlendiriyoruz Ulaşan'ı.
 
Son düzenleme:


Bazen şeytan diyor ki asıl banka kredisine al hayalindeki karavanı. Ama malesef kredilerin geri dönüş oranları çok yüksek. Çekeceğiniz 200.000 kredi için 600000 geri ödüyorsunuz. Bu yüzden hiç mantıklı değil. Yapılması gereken şey tasarruf yapmak, Para biriktirmek.
 


Aylardan yıllardan sonra yeniden Netflix üyesi oldum. Daha çok da Kulüp dizisi için... Şimdi izleyelim bakalım. Sağlam bir içerik sağlayıcı üyeliği iyidir. Can sıkıntısına birebir.
 
Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Mesajlar
1,517,908
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

SON KONULARGeri
Üst