Yugun (yücel Gündüz) 2015 Yaşam Ve Geziler Güncesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 406
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 96,910

Etiketler
Ynt: Yugun (yücel Gündüz) 2015 Yaşam Ve Geziler Güncesi

Bugun de hickimselere muhtac olmadan motoruma bindim ve isime gucume geldim simdi isimdeyim ege de motorlu gezi sezonu benim icin acildi acelem yok ben ozgurluge ve maviliklere tutkunum yavas yavas her yeri yeniden gezecegim yeni gezi sezonunda insallah ve burdan tum arkadaslarimla gunlugumu ve gezilerimi paylasmak istiyorum yalniz ve ozgurce herkese izmir den selamlarimla...

Arkadaslar 34 yasinda bekarim bosandiktan sonra iki yildir yalniz ve ozgur yasam tarzini sectim yalniz yasiyorum ve dogal olarak yalniz geziyorum ben fikri hur vicdani hur ozgur bir insanim

Yazın yapacağım Doğu Karadeniz gezisinin finansmanı tamam şimdi gidip gezmek kalıyor oraları. İnşallah yaza ölmez sağ kalırsam bu yaz rotamda Doğu Karadeniz olacak... Şimdi oraları gezme hayalleri kurmanın zamanı. İnsan hayal kurdukça yaşar çünkü bir ümittir yaşamak... Ben de yazın yapacağım gezilerin hayalini kurmaya başladım...

Bugün okul çıkışı yolumu Kipa ekstradan geçirdim. Hem bir yemek yedim hem de dinlendim. Telefonum motorumu güzel çekmemiş nedenini bilmiyorum ama bu da güzel olmuş pırıltılı...

10653497 647681262044142 7609110373008561088 n

13686 647681602044108 566595796662769284 n

10615322 647681518710783 6735851641666461881 n

11037466 647681548710780 8098607135487229359 n

Bu haftadan başlayarak her hafta özgürce solo çıkıp geziler yapacağım. Her haftasonu bir yere gideceğim. Gittiğim yerlerin daha önceden gittiğim yerler olup olmamasına bakmadan özgürce gezeceğim ve inşallah sizlerle de bu özgür gezilerimi paylaşacağım...

Vee bugün de küçük şirin sıcacık evime geldim. Bugün de okula motorla gidip geldim hem de yağmura rağmen...

Bugün de okuluma izban kullanarak gittim ve geldim. Şimdi evimde biramı yudumlayıp çerezle birlikte belgesel keyfi yapıyorum. Bu haftasonu hava raporları yağmurlu gösteriyor. Yağmur yağarsa motorumla solo özgür gezimi iptal edebilirim yine evde kalırım bu hafta için...

Bugün de motorumla solo özgürce okuluma gittim ve geldim. Şimdi evimdeyim. Belgesel keyfi yapıyorum yine... Yarın cuma sonra haftasonu bu haftasonu motorumla solo geziplanım olup olmayacağını şimdilik bilmiyorum. Belki cumartesi günü bir yerlere kaçabilirim. Havaya bağlı...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,455
Kayıtlı Üye Sayımız
172,108
Kaydolan Son Üyemiz
desiredesire

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR