Beyaz Güvercin Yolda ( Çoğunlukla Otoparkda :) )

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan aslanahmet Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 187
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 153,978
Ynt: Beyaz Güvercin Yolda ( Çoğunlukla Otoparkda :smiley: )

Hakan ...Bu haftasonu gezisinde babanı mutlu edememişsin ..... :smiley: Ne havası ne sisi....Şu fotoğrafı çekebilmenin mutluluğu yeter insana.....Keyfiniz bol olsun.

016

Etiketler

Deniz sezonu haricinde mükemmel bir kafa dinleme mekanıdır Karaburun.
En son nisan ayında gitmiştim. Fenere, iskeleye, camiye uğramış, fotodaki mekanda küfte yemiştim.
Yazın hafta sonlarında bırakın arabanızı park etmeyi, havluyu serecek, denize girecek yer bulamazsınız. :smiley:

Enver Abi yine hatırlatayım 50. teşekkür benden. İnşallah 100. de benden olur :smiley:

Gültekin, demek ki yazın oraya cuma akşamından gidip yerini kapmak lazım. Pazar da öğlen kalabalıklaşmaya başladığında kaçmak lazım :smiley:

Yok abi. Haftasonları hiç yaklaşmamak lazım.
Ne kadar tipi kayık bitirimcik varsa hepsi orada.
Aman diyorum.

Gültekin' Alıntı:
Yok abi. Haftasonları hiç yaklaşmamak lazım.
Ne kadar tipi kayık bitirimcik varsa hepsi orada.
Aman diyorum.

Gültekin'e katılıyorum (bir kaç sezon kızkardeşim oradan yazlık kiralamıştı) biraz gitmişliğim vardır haftasonları :D

Hakan baban ibiş keyfini iyi kapmış ;D
Hatta en baba ibişi, senin baban yapıyor, "ibiş baba" ;D
(Umarım baban şakamızı yanlış anlamaz, affına sığınıyor, saygılar sunuyorum ;) )

Hakan Bey güzel kaçamaklar yapıyorsunuz. Kaçamaklarınızı paylatığınız için teşekkürler.

Haşmet babam ibiş keyfi yapmasını sever. Bir sürü ibiş keyfi fotosu var. Senin "ibiş baba" şakana da kızmaz çünkü babam nüktedan bir şahısdır. Zaten buraları okumadığı için haberi bile olmaz :D

Sayın KIPÇAK70 ben teşekkür ederim. Adınızı hatırlayamadım o yüzden nikinizle hitap ettim. Kusura bakmayın.

Hakan Bey adım Mehmet Kıpçak ayrıca kusura bakılacak birşey yok.

Güneşli bir pazar günü, kahvaltı sonrası, doğal seyir terasından manzara seyri. İçimiz ısındı.

110120154090

110120154091

110120154092

Yaklaşık 20cm karla boğuşmaya devamdayız sizleri böyle görünce kıskanıyoruzzzzzz selamlar

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,458
Kayıtlı Üye Sayımız
172,113
Kaydolan Son Üyemiz
KhanDeep

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR