Garip 2018...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 657
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 44,946

Etiketler

yugun

YÜCEL GÜNDÜZ
Yer
Ankara
Web
www.yucelgunduz.com
Bugün Garip'i çalıştırdım ve onunla markete gittim. Dönüşte de bir su tuttum.
Eve gelip yaklaşık iki saat kadar yazılı kağıdı okudum. Sonra kendime ıspanak yemeği pişirdim. Zeytinyağlı pek de güzel oldu.
Bu haftasonu kampa gidemedim ama olsun iyi iş hallediyorum. Özellikle şu yazılılar birikti mi fena oluyor. Hem çocuklar da sorup duruyor haliyle.
Şimdi de nihayet kendimi kanepeye attım. Hafif müzik eşliğinde Oğuz Atay okumaya devam edeceğim.
Herkese Ankara'dan selamlar...

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yugun

YÜCEL GÜNDÜZ
Yer
Ankara
Web
www.yucelgunduz.com
Bir haftasonu Yugun's home'da zaman böyle geçiyor... dd350eceb7954e0f47a8bbc40c8a4f7a.jpg

yugun

YÜCEL GÜNDÜZ
Yer
Ankara
Web
www.yucelgunduz.com
İyi akşamlar efendim.
Yine her şeyden sıyrılıp,
Kitapların dünyasına girme vaktidir.
Ama önce bir beyaz çikolatalı mocha efendim.
Keyfimi paylaşan varsa afiyet olsun efendim.

yugun

YÜCEL GÜNDÜZ
Yer
Ankara
Web
www.yucelgunduz.com
Bastığın yerin iki ayağından büyük olamayacağını anlamaktır mutluluk demiş Franz Kafka...
Benim mutluluğum da böyledir. Mutlu olduğum şeyler küçük şeyler belki...
Ama ben yine de onlarla mutluyum.
Kendi dünyanda mutluysan kimse sana ilişemez. Tabii dünyanı yanlış insanlarla doldurursan o başka...
Yıllar önce 2014'te karavanımı bir yayla köyüne konuşlandıracağım ve her haftasonu gidip karavan keyfimi yapacağım demişim. Bugün tam olarak bunu yapabilmişim. Bir hayalimi gerçeğe çevirmişim. Başkasına önemsiz gelebilir ama bana göre önemli. Ben hayallerini tam olarak gerçekleştirmiş bir insanım.

bayzero

Kamp I
Atatürk diyor ki;

Gerçekleri bilen, gönlünde ve özünde kutsal ve manevi tatlardan başka tat tanımayan insanlar için ne denli yüksek olursa olsun maddesel makamların hiçbir değeri yoktur.

yugun

YÜCEL GÜNDÜZ
Yer
Ankara
Web
www.yucelgunduz.com
Yaklaşık 200 sayfa okuduktan sonra kitaba hızlı bitirme uyguladım ve okumayı bıraktım. Bana göre değil. Yazar aydın insanın iç bunalımlarını irdeliyor. Kitapta karakterler ve onların iç dünyasını okuyorsunuz sürekli. Olay örgüsü nerdeyse hiç yok. Bana göre değil.b5255fc3c0f4fd31a78f26b89564412e.jpg

yugun

YÜCEL GÜNDÜZ
Yer
Ankara
Web
www.yucelgunduz.com
Bugün Güçlü ile biraz gezdik. Birlikte Avm'ye gittik. Orada Nezih kitapçısında kitap kurcaladım. Sonunda Stefan zweig'den Korku kitabını aldım.

yugun

YÜCEL GÜNDÜZ
Yer
Ankara
Web
www.yucelgunduz.com
Bugün de Türk kahvesi keyfi saatine ulaştık.
Şu anda Ankara'da yağmur var. Eğer karavanımda olsam pıtır pıtır yağmur sesi eşliğinde içecektim kahvemi.
Bu ara işlerim dolayısıyla kampa gidemiyorum. Ama özledim de...

BENZER İÇERİKLER

GEZENBİLİR TV

Forum istatistikleri

Konular
100,393
Kayıtlı Üye Sayımız
168,418
Kaydolan Son Üyemiz
Baria
Bugün Forumu Ziyaret Eden
Yandex.Metrica
Son 28 Günde Ziyaret Eden
Son 24 Saatte Ziyaret Eden

Çevrimiçi üyeler

BENZER İÇERİKLER

SON KONULAR

SON MESAJLAR

ÖNEMLİ UYARILAR
HAYATİ UYARI: Forumlarda yer alan tüm konular sadece referans amaçlıdır ve içeriklerinde hayati risk taşıyan tehlikeli spor ve benzeri özel uğraşılar olabilir. Lütfen forumlarda okumuş olduğunuz spor veya özel uğraşıların uzmanlarından yardım almadan kendi başınıza denemeye çalışmayın. Aksi halde meydana gelebilecek aksiliklerden dolayı gerek forum yöneticileri, gerekse içerik yazarları hiçbir sorumluluk kabul etmeyeceklerdir.

TELİF UYARISI: Forumlarda yayınlanan yazılı ve görsel materyallerin tüm hakları ve sorumluluğu yazarlarına aittir. Bu materyalleri izinsiz kopyalamak ve kullanmak 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.

SORUMLULUK REDDİ: Forumlarda yer alan, kullanıcıların oluşturduğu tüm yazılı ve görsel içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriklerin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından Gezenbilir ve forum yönetimi hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için içeriği oluşturan üye ile irtibata geçebilir veya iletişim formumuzu kullanarak yönetime bildirebilirsiniz.

GEZENBİLİR SUNUCULARI: Yüksek Teknoloji ve Güvenlik Sistemleriyle Donatılmış, Merkezi Ankara'da Bulunan, YS-308 Yer Sağlayıcı Belge Numaralı ve %100 Yerli Sermayeli VERİTEKNİK Şirketi Tarafından Barındırılmaktadır.

Copyright © 2000 - 2020 Gezenbilir