Garip Ile Iki Garip Yol Ve Kamp Günlükleri (2016)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 445
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 99,959
Arkadaşlar, Bu sene ilk defa başlıyormuşum gibi alışveriş yaptım. Yaptığım tüm alışveriş aşağı yukarı 400TL tuttu. Hadi daha yüz liralık ekipman daha alayım diyeyim bu işe başlama maliyeti bu kadar ama bu kadar basit. Genç arkadaşlarım. İlla ki doğaya gitmek ve bunun tadını çıkarmak için bir aracın içinde yatmak zorunda değilsiniz. Sizi aşağılayabilirler, dışlayabilirler, yüz liralık çadırcılar diye hor görebilirler bunların hiçbir önemi yok inanın tek önemli olan şey sizin keyfiniz ve zevkiniz her biriniz bu dünyaya bir kez geldiniz. Kendinizi pahalı donanımlar için üzmeyin ve yıpratmayın. Herkesin karavanı olmak zorunda değil ve herkes bundan hoşlanmak zorunda değil. Hayatınızı özgür yaşayın onun bunun lafına da bakmayın arkadaşlar. İzci olarak kampçılık, Motosiklet Kampçılığı, Otomobil kampçılığı hatta bisiklet bunların hepsi birer yol ve hepsi de çok değerli. Sizler eğer buralara girip araştırmalar yapıyorsanız gerçekten geleceğimiz için çok önemlisiniz. Lütfen kendinizi paraya ve çok parayla alınan şeylerin esiri etmeyin. Hayatı özgür yaşayın. Neyiniz varsa onunla mutlu olun.

Arkadaşlar yanlış anlaşılma olmasın yukardaki set 230 lira civarı tuttu daha önceden gelmiş bir parti daha malzemem vardı onlarla birlikte dörtyüze yaklaştık.

Kamp lambasi dogru sekli buymus. 727322d4126342eff30a61c2fd2a7b7a 951c7afd752c7772ad9b3f563242d4d0

GT-I9060 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaşlar,

Ben bir otomobil kampçısıyım. Otomobile park yeri bulabiliyorum. Bütçem otomobile yetiyor. Otomobilin sigortasını ödeyebiliyorum. Dahası ben otomobil kullanmayı seviyorum.

Bugün yeni malzemeleri arabaya yerleştirdim. Ayrıca Bahçeli 7 deki Tuğba Kuruyemiş'e gidip çok sevdiğim kahvesinden hem orada içtim hem de ev için eve kamp için de arabaya kahve aldım. Artık kamplarda pişirmek üzere Türk kahvem her zaman aracımda.

Kamp malzemeleri arabanın bagajında pek az yer kapladı. Şimdi artık yollara çıkma zamanı. Kampta olmak hayatımda en çok sevdiğim şey ve sağlığıma da iyi geleceğini umuyorum.

Şartlar ve ortam ne olursa olsun hayalinden vazgeçmeden devam edebilmek büyük meziyet. Şahsen tebrik ederim. Dilerim birgün bir fincan kahve içebiliriz.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR