Garip Ve Güçlü 2019

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,367
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 152,219

Etiketler

Bahara girdik, Ağaçlar çiçek açmaya başladı. İnşallah yaz da gelecek ve bu yaz yine karavanım Pirikampla gezeceğiz.
3 metrelik olmasına rağmen karavana epey bir eşya sığdırabiliyorum. Ve karavanda yaşam döngüsünü kurabiliyorum. Oysa bazı kamperler bu kadar müsait değil.
Bu ara kampervana geçmeyi düşündüm ama çok borca girmem gerekecek. Habire borç ödeyeceğime pirikampımla gezip günümü gün ederim daha iyi.
Hem kampervanda sigorta ve vergiler de sorunlu. Boşver şimdilik...

Merhaba,
Yine geldik bir Perşembe gününe... Yani bu demek oluyor ki haftasonu yaklaştı...
Bu haftasonu kısmetse Yayla Mocamp'tayız.
Çok uzun zaman oldu, Sevdiğimiz dağların tepesinden uzak kaldık.
Şimdi zamanıdır.
Selamlar...

Arkadaşlar,
Karavancılıkta büyük ideallerim yok,
Dilini bile bilmediğim ülkelere gitmek için eşşek yüküyle para falan dökmeyeceğim.
Kendi yurdumda kapımın önünde hoşuma giden şeyleri yapacağım.
Ve sonuçta bunları yaptığım için mutlu bir adam olarak öleceğim.
Bugün ölsem bile...
Benim büyük bir idealim yok...
Olması gerekmediğine kesinlikle inanıyorum.

Hocam karavancılık ideal değil, araçtır zaten. Siz de demişsiniz zaten. İyi bir yaşam sürmek hepimizin amacı. Karavan da keyif.

Selamlar...

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Evet ama evinin önünde veya sahibi olduğu bir bahçede kahve içip keyif yapmak da bir idealdir veya karavanla bütün Avrupayı veya Afrika'yı gezmek te...
Ben karavancılık idealdir demedim zaten Karavancılıkta büyük ideallerim yok dedim. Ben küçük şeylerle mutlu olmaya çalışıyorum.
İnsanlar da bunu böyle bilsin ki şuraya veya buraya gidemeden öldü gitti demek yerine mesela evinin önünde karavanında ne güzel kahve içerdi. Karavanında çok da mutluydu gibi şeyler düşünsün ve söylesinler arkamdan. Bunu istiyorum.

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ohoooo.

Hocam durun bakalım daha, bu kadar enseyi karartmayın. Daha çook kamplar yapacaksınız, yapacağız inşallah.

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR