Garip Ve Güçlü 2019

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,367
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 151,280
Sapanca öncesi, orada kullanmayı düşündüğüm otomatik tek katlı çadırın kontrollerini yaptım bugün.
Güçlü ile gideceğiz.
D80a0947a2b56e93f01b6591240167ef

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Etiketler
Merhaba Arkadaşlar,
Bizden iki haber vereyim.
İlki Karavan Çekicimiz Garip'in muayene sonucu çıkan ağır kusurlarını yaptırmamaya,
Garip'i zaman içerisinde Trafikten çekip hurdaya ayırmaya karar vedim.
İkincisi de Kamp ve çekici aracımız güçlü ile,
Haftasonu Sapanca'ya gitmeye karar verdik.
Biz karavancı olduğumuz kadar Kampçıyız da,
Orada çadırla kamp yapacağız ve bu güzelliği yaşamak istiyoruz.
Selamlar...

Yücel hocam, ağır kusurları derken, astarı yüzünü geçen türden mi? Yoksa illa bir alıcısı olur, hurdaya çıkarmadan değerlendirme imkanı yok mu?

Ön sağ ve sol karoseride çatlaklar, Komple tüp tesisatı yeniden döşenecek. Büyük işler bunlar. Bunlar yapılsa da aracın komple boya, arka amortisör kulelerinde çatlaklar gibi başka sorunları da var. Ayrıca iç döşemeleri de pek iyi durumda değil. Hepsini yapmaya kalksak 7-8 lirayı bulacağız.
Garip'i hurda indirimine satmak istiyorum. O da üçbinbeşyüz civarı ediyor. Selamlar.

Ön sağ ve sol karoseride çatlaklar, Komple tüp tesisatı yeniden döşenecek. Büyük işler bunlar. Bunlar yapılsa da aracın komple boya, arka amortisör kulelerinde çatlaklar gibi başka sorunları da var. Ayrıca iç döşemeleri de pek iyi durumda değil. Hepsini yapmaya kalksak 7-8 lirayı bulacağız.
Garip'i hurda indirimine satmak istiyorum. O da üçbinbeşyüz civarı ediyor. Selamlar.
Hurda teşviği bitmeden değerlendirmek lazım hocam. Ekonomik ömrünü doldurmuş araç.

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhaba,
Merhaba herkese.
Bugün günlerden Perşembe ve haftasonuna bir gün kaldı.
Haftasonu Sapanca'ya gitmeyi planlamaktayız.
Ama önce Güçlü'nün aküsünü sabitleyen mekanizma düşmüş.
Onu yaptırmamız gerekiyor.
Bugün ilgileneceğiz.
Selamlar.

Arkadaşlar,
Benim bir tavrım bir söylenecek sözüm var.
Bu da sevgiden, saygıdan ve dostluktan yana olmaktır.
Hayatımda her zaman bunu yaptım.
Bunun sonucu olarak çok güzel etkinliklerde,
çok güzel insanlarla karşılaştım ve karşılaşıyorum.
İnsanların içinde ne kadar haset ve pislik olursa olsun.
Bununla da size bir kötülük yapamazlar.
Siz iyiyseniz Dünya da iyidir.
Özellikle yeni başlayan dostlara tavsiyem,
Dost canlısı olmalarıdır.
Aslolan Dostluktur.
Selamlar.

Merhaba,
Bugün Güçlü'nün akü kutusu değişti.
Aküyü yerine sabitleyecek mekanizma eksikti. Malesef tek olarak satılmıyormuş. O yüzden komple akü kutusunu yeniledik.

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR