Garip Ve Güçlü 2019

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,367
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 151,270
Arkadaşlar,
Güçlü'nün motoru biraz sesli çalışmaya başlamıştı.
Sanayiye götürdüm, motor arızası dendi. Böylelikle motor yapılmak üzere servise bırakıp geldim.
Güçlü 275000km'de idi. Artık bazı şeylerin olması normal.
Bütün bunlar Sapanca'da başıma gelmediği için dua ediyorum.

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Etiketler
Herkese Günaydın.
Güzel bir Çarşamba gününden merhaba.
Bugünlerde arabasızız. Güçlü hala sanayide.
Yine de iyi idare ediyoruz.
Selamlar, Ankara'dan...

Bu şehri seviyorum.
Gazi mahallesindeyim.
Hastane randevumun saati için
Vakit geçiriyorum.
Bir kafeye girdim.
Kendime latte söyledim.
Şehir gezmesi de bir başka güzel.
Özellikle o şehir Ankara ise.
Herkese selamlar.

Evet arkadaşlar,
İlk başlarda Garip ile ben iki garip olarak gezmekte idik,
Şimdi Garip gitti, Güçlü ve ben (Tek Garip) olarak beraber gezmekteyiz yine.
İnşallah yine gezilerimizi, görülerimizi ve hayatımızı paylaşırız buradan dostlarla.
Öyle enseyi karartmak yok,
Sonuçta her şey çok güzel olacak...
Hele Güçlü bir sanayiden çıksın da...
Selamlar...

Hocam Merhabalar,

Garip in parasını Güçlü iç edecek gibi gözüküyor. Umarım ki hesaplı bir şekilde hallolur.

Geçmiş olsun.

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Eğer bir gezginin arabası yollardaysa emin olun bu sanayii de işten anlayan uzman ekiplerin elinde geçirilmiş günlerin de varlığıyla olabilmektedir.
İşte biz de Güçlü ile bu 1 Mayıs'ta böyle bir gün geçirdik. Güçlü'nün hidrolik direksiyon kutusu değişti efendim.Ekli dosyayı görüntüle 512473

geçmiş olsun inşallah son arızası olur bu aralar baya üzdü seni ama motor direksiyon kutusu felan yapılınca neredeyse sıfırlanıyor araba bi 200 .000 daha götürür umarım

Arkadaşlar,
Ben yalnız gezen bir kampçı ve karavancıyım. Kendi çapımda kendi zevkimi alacak kadar kampımı yaptım. Haklı olduğum yerde kimse önünde boynumu bükemem. Arkamdan konuşanların yaptığı iş zaten sadece insanların arkasından konuşmaktan ibaret. Acaba bir rahatsızlık yaratabilir miyiz? Diye nöbetteler şerefsizler. Biz de hep yollarda, kamplardayız. İnsan olana muhabbetimiz var. Söyleyecek sözümüz, belki bölüşecek ekmeğimiz var. Kimseden korkup saklanmadık. Hep buradaydık. Hep buradayız.

Arkadaşlar,
Karavanında kalmayı, okumayı, pişirmeyi, uyumayı. Onunla gezmeyi. Dahası gezmemeyi. Çadırda yatmayı. Araç kullanmayı seven birisiyim.

Sevdiğim şeyleri yaparım. Hayatta hep sevdiğim şeylere ve güzelliklere yöneldim. Bunun sonucu olarak hoşnut olduğum bir yaşam sürdüm. Arkamdan konuşup iftira atmaya kalkan şerefsiz, alçak insanlar bana bu hayatı zindan edemediler arkadaşlar.

Sevdiğim şeyleri yaparım. Hayatta hep sevdiğim şeylere ve güzelliklere yöneldim. Bunun sonucu olarak hoşnut olduğum bir yaşam sürdüm. Arkamdan konuşup iftira atmaya kalkan şerefsiz, alçak insanlar bana bu hayatı zindan edemediler arkadaşlar.

Arkandan konuşup iftira atanların olduğunu burada yazdığına göre bu iftiracı kişilerde burada olsalar gerek.Acaba kimdir bunlar bizde bilsek tedbirimizi alsak iyi olmaz mı? haydi lütfen yazıver bu kişileri.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,436
Kayıtlı Üye Sayımız
172,086
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

SON KONULAR

Geri