Garip Ve Güçlü 2019

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,367
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 151,299
Merhaba arkadaşlar.
Bugün ablam beni arabasıyla alıp birlikte Ankara İkeaya gittik. Böyle bir gündü ama güzeldi. Biz de bayramın dördüncü gününü böyle değerlendirdik.
Bu arada decathlonu da gezdim. Yine güzel çadırlar vardı. Ankara.

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Etiketler
Bugün evdeki akvaryumu da suyunu değiştirip temizledim küçük bir tura hazırım. Büyük ihtimalle Bursa'ya doğru gideceğim.

392061

Bugün 2018 Yapımı bir Demet Akbağ filmi olan ''Görevimiz Tatil'' filmini izledim. Karavanlı bi serüven olmakla beraber Zeytin ağaçlarının ve tarım arazilerinin köylülerin elinden çıkmasıyla ilgili önemli mesajlar içeren güzel bir yapım. Vaktiniz varsa izlemek keyifli. Güzel espriler de var. Film ekranlara sıkıştırdığımız sosyal hayatımız ve aile içi ilişkiler sorunlarına da değiniyor ama belki de insanın içine düştüğü amaçsızlığı da gözler önüne sermekte. Hoş film izleyin, eğlenceli.

Uzun zamandır kahve keyfi paylaşımı yapmıyordum. Yapayım da adet yerini bulsun efendim. Bugün de bakır cezvemde demlendirdiğim kahvemi içiyorum efendim keyifle ve sağlık ve afiyette... Keyfime katılan katılmayan tüm kampçı ve karavancı doğasever canlara selam olsun efendim. Sağlıkla.. Ff623d11137046642f9b0efcfee798c0

url

Dün Organize İşler Sazan Sarmalı filmini izledim. güzel film yapmışlar. Ancak film suçu ve suçluyu övüyor ve şirin gösteriyor. Bunları izleyen bir çocuğa biz nasıl doğru söylemenin erdemini öğreteceğiz. Bence birazcık bu filmleri yapan insanlar topluma verdikleri mesajları düşünerek işlerini yapmalı.

Akşam komşularımın sayısı artmıştı. Hepsi yabancı bir araçüzeri çadır, Bir camper karavan ve bir motosikletçi gezginle beraber kaldık. Şu anda çok koyu olmasa da ağaç gölgesinde olduğumdan içerde rahatça oturuyorum. Esinti de var tabii. Havuzda kimse yok. Hiçkimse olmadığı için şimdilik ben de girmiyorum.
Herkese Gölbaşı'dan selamlar...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR