Güçlü Ve Pirikamp Ile Yollarda (ve Kamplarda) 2021...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2,442
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 322,264

Etiketler

IMG 20211210 081025

Günaydın. Shell.

hocam güzel bir kolaj olmuş inşallah avrupa karavanlar ile güçlü bir avrupa aracınız olur da hakkı nasıl verilir gösterirsiniz ben ne avrupa karavan kullananlar gördüm ASLINDA YOKTULAR

Evet, O yıllarda suyu kamp yerimize böyle taşırdık ama yine de bu suyla bulaşık yıkamak gibi işler yapılmazdı. Bulaşıkları kampın bulaşıkhanesinde yıkardık. Fakir ama mutluyduk. Yüz bin liralık karavanlarla yüz liralık çadırlar yanyana olamaz diye bizi aşağı görmüştü bazıları. Kamp hayatımız boyunca çeşitli şekillerde aşağılamaya devam ettiler. Ama biz hep kendi makul mutluluklarımızı yaşadık. Bu fotoğraflar o yıllardan...

ADIRDA AKBK

KİMSE BİZİM çadırımıza laf diyemez başkan o da karavanımızın kenarında duracak misafir için
ben zaten çadır kamp hayatına başladım tüm akrabalarım ziyaretime geldi onlarda çadır kiraladı karavan a geçtik(tabii yaza inşallah)bizi boş bırakmazlar bizim karavan midi olması sebebi ile çadırda YATIRIR ocağımızda ALLAH NE VERDİYSE

KİMSE BİZİM çadırımıza laf diyemez başkan o da karavanımızın kenarında duracak misafir için
ben zaten çadır kamp hayatına başladım tüm akrabalarım ziyaretime geldi onlarda çadır kiraladı karavan a geçtik(tabii yaza inşallah)bizi boş bırakmazlar bizim karavan midi olması sebebi ile çadırda YATIRIR ocağımızda ALLAH NE VERDİYSE
çadırımda iyiydi kaç kere yaz yağmurlaına yakalandık 1 damla içeri almadı severim kendisin decatlonuda buradan kutlamak isterim güzel ürünleri var herkes kullanabiliyor

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.