Güçlü Ve Pirikamp Ile Yollarda (ve Kamplarda) 2021...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2,442
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 322,018
Bu kamping fiyatlarıyla birkaç sene içinde bu işi yapamaz hale geleceğiz. Özel birtakım indirimlerle idare ediyoruz. Otel veya öğretmenevi avantajlı olduğunda bunları elbette tercih ediyoruz. Yüz liraya karavanla konaklayamayız. En azından bunu böyle devam ettirmemiz imkansız. Fiyatlar çok acımasızca arttırıldı. Yüzde yüz zam yapıldı geçen seneki fiyatlara göre. Buna düpedüz fırsatçılık denir. Bizim gelirimiz ise kaplumbağa hızında artıyor. Artık bir şeylere yetişememeye başladık. Mızrak çuvala sığmıyor.

Etiketler
Yine de Ağustos'ta karavanımı yola çıkartıp birazcık gezdireceğim PİRİKAMP'ımı... Fiyat konusunu makul tutan bazı yerlere ve bazı serbest veya Otopark ücreti olan bazı yerleri ön plana alacağım bu sene. Yüz liranın üzerinde kesinlikle karavanda kalmayı düşünmüyorum.

Yücel hocam yeni elektriğe ve doğal gaza ortalama % 15 zam geldi. Yer sahipleri ( ben kamp yeri sahibi olsami serbest piyasa neyse ben de onu isterdim) haksız sayılmazlar eğer düzgün hizmet veriyorlarsa. Kısıtlı bütçe ile yapılacak işlem esasında belli, karavanı şehir otoparkına koyup, arabayla gezip, akşam karavanda etrafa çıkmadan konaklama.
İşin kötüsü daha da beter olup , bugünleri arayacağız gibi gözüküyor. Görünen köy klavuz istemez. O nedenle gidebildiğiniz her yere gidin bence.

Akçakoca'da yapacağım öğretmenevi tatilini iptal ettim. Formal hayat sıkıyor beni. Sabah kalk kahvaltı et sonra deniz falan falan hep aynı terane. Bunun yerine karavanımla özel gezeceğim yine bu sene. Hedefimde göller yöresi olacak. Yani ilk önce orası olacak gibi. Bakalım mevlam neyler? Neylerse güzel eyler...

Akçakoca'da yapacağım öğretmenevi tatilini iptal ettim. Formal hayat sıkıyor beni. Sabah kalk kahvaltı et sonra deniz falan falan hep aynı terane. Bunun yerine karavanımla özel gezeceğim yine bu sene. Hedefimde göller yöresi olacak. Yani ilk önce orası olacak gibi. Bakalım mevlam neyler? Neylerse güzel eyler...
Yücel Hocam Akçakocaya karavanlada gidebilirsin. Sahilden Sinopa kadar güzel bir rota olur bence.

Öğretmen evlerini sadece konaklamak için kullanıp, bulunduğunuz bölgeyi gezerek formal hayatı lehinize çevirebilirsiniz.

Öğretmen evlerini sadece konaklamak için kullanıp, bulunduğunuz bölgeyi gezerek formal hayatı lehinize çevirebilirsiniz.
Yukarıdakini size cevaben yazmadım. Bunu zaten hep yazıyorum ısrarla da hala anlamak istemeyenler vardır. O yüzden yazdım. Şüphesiz her insan gibi istediği gibi olma ve yaşama hakkı benim elimdedir. Bu özel bir haktır ve kimse bu hakkın nasıl kullanıldığına karışma hakkına sahip değildir. Ayrıca özel hayatımın gizliliğine saygı duyulmasını isteme hakkım var ki zaten bunu da kullanıyorum. Gerekirse bu konularda yasal yollara da başvurabilirim istersem. Sonuç itibarıyla kimse hayatıma karışamaz (Nokta) Konumuza dönersek, Elbette çevreyi gezerek bahsettiğim formal tatil hissi aşılabilir bir nebze. Haklısınız. Mesela Akçakoca'da kalındığı sürede karasu, sakarya hatta bir şelale vardı orası gezilebilirdi. Ama maliyet hesabı yapıp ben bu tatili iptal ettim yine de. Karavanımla yolda geçireceğim daha güzel günler olması dileğiyle...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,086
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR