Güçlü Ve Pirikamp Ile Yollarda (ve Kamplarda) 2021...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2,442
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 322,193

Etiketler
Arkadaşlar,
Ben her türlü gezi aracını ve konaklama tercihini kullanabilen bir karavancıyım.
Karavan zamanı karavan, otel zamanı otel hepsinin yeri başka güzel bence...

Otelin önüne küçük şirin bir bahçe yapmış iki de masa atmışlar. Bu saatte burada ikram çay servisi var... Otelim şirin, mütevazi ve tam benlik. Çok beğendim.

İnsan pekala her sene başka bir yere otele giderek de gezebilir. Ben artık karavanla oradan oraya gezip durmaktan pek hoşlanmıyorum. Benim karavanım gezen değil duran karavan. Duran ve keyif yapan, Duran ve rahat eden karavan. Kamplı tercihlerim bu yaz biraz bekleyecek. Bayramda evde olmak istiyorum.

Bol bol TRT Belgesel seyrettim. Yabancı belgesel kanallarından belgesel tarzlarının bazılarını araklayıp yerli yapımlar çekmişler ama sonuçta güzel içerikler çıkarmışlar. Rahat apartımda izliyorum. Beğendim.

IMG 20210710 193454

Böyle denizi yukardan gören bir noktaya konuşlandım bugün. Aşağıdan, kordondan yüzlerle insanlar geçiyor...

Marketten yeni geldiğim halde su almayı unutmuşum. Ben de çeşme suyunu kaynatıp soğutarak biraz içme suyu elde etmeye karar verdim. Eğer su yemeklere kullanıp, çay yapacak kadar da iyiyse onu kaynatarak içebiliriz de...

Burası çok da sakin bir yer sayılmaz. Akçakoca'yı sevdim fakat benim aradığım sakinlik yok burada. Belli ki haftasonu daha da hareketleniyor...

Hocam artık sezonda gidilen yerlerde sakin bir yer bulmak neredeyse imkansız. Hele de hafta sonu ve bayramlarda. Gerek sosyal medya paylaşımları gerekse navigasyon hizmetleri işin suyunu çıkardı.

Bugün yol kenarında parkedilmiş bir camper gördüm. İçinde kimse yoktu. Ama güneş alnında cayır cayır yanıyordu. İnsancıklara kolaylık diledim içimden....

Gezilerimde değişik marketlerden yararlanıyorum. Bu sefer apartıma yakın market Şok. Onun ürünlerinden dolabı doldurdum. Tatilin bu son gününde bir sürü abur cubur alıp apartıma kapandım. Tatilin son günü canım dışarı çıkmayı istemedi. Tv'de Alplerde yaşayan kurtlarla ilgili belgesel izledim. Şimdi de balkonda çayımı içiyorum.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR