DOĞA SPORLARI OFF-ROAD KARAVAN DÜNYASI İKİ TEKER NAVİGASYON VE HABERLEŞME FOTOĞRAFÇILIK GEZGİNİN DÜNYASI GENEL KONULAR YARDIM İLETİŞİM
  1. NISSAN X-TRAIL'İ BATI TOROSLAR'DA TEST ETTİK!. OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ
    Duyuruyu Kapat
Duyuruyu Kapat
ARAÇ TESTİ: NISSAN X-TRAIL

NISSAN X-TRAIL'İ TOROSLAR'DA TEST ETTİK!.
OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Otomobil Ruhsatlı T4'ü Camper A Çevirdikten Sonra

'TEKNİK' forumunda denizhoca tarafından 28 Temmuz 2018 tarihinde açılan konu 543 kişi tarafından okunmuş, 17 cevap yazılmıştır

1. asline

asline Gezdiğimiz yerleri temiz bırakalım...

Alınan Beğeni:
    7
    Hangi başlıkta olduğunu hatırlamıyorum ama bazıları trafikte çevrilip kontrolde ceza yemişlerdi bunu hatırladım, benimki de kamyonet diye geçiyor, avantajları belli ama yasal olarak evye duş ve yatak.olayı hem ötv hem trafik cezası olarak ödemenin katlandığını biliyorum. Trafikte polis pek arkaya bakmıyor ama şehir dışı jandarma bölgelerinde komple benim araca baktıkları çok olduysa da onda da amaç şimdiye kadar hep güvenlik oldu yoksa ruhsata bakıp da karavanmıyım kaç koltukluymuş sorgusu yaşamadım(Allahtan)..

denizhoca bunu beğendi.

2. Boyraz

Boyraz Ana Kamp

Alınan Beğeni:
    44
    Bahsettiğiniz ceza yiyenler muhtemelen 2+1 kamyonet sınıfında olan araçlar. Onlarda yük taşımak için ayrılmış bölümde sabit mobilya elbette sıkıntı yaratır. Konuda bahsedilen 8+1 otomobil ve 5+1 panelvanlar. Karavan ruhsatı almanın şartları belli. Sabit ocak, koltuk sayısı kadar yatak. Ocak portatif olduktan sonra kimse bu araç karavan, ruhsata uyumsuz diyemez. Bu araç karavan diyene hadi derim yatır burada 6 kişiyi veya 9 kişiyi.

Siz aracın içinde yatak yapmışsınız da diyemezler. Bugün piyasadaki binlerce Vip ve Uber çıkması araçların tamamında arka koltuk yatıp 3 kişilik yatak oluyor. O zaman onların hepsi de karavan.

Bu tarz araçlarla onlarca defa çevirmeye girdim, hatta bir jandarma astsubay "o süper olmuş, bende böyle bişey yapıcam" demişti :smiley:

denizhoca bunu beğendi.

Forumdaki Benzer Konular

Yükleniyor...