Pirikamp Yollarda (ve Kamplarda) 2020

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3,006
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 111,484

yugun

YÜCEL GÜNDÜZ
Yer
Ankara
Web
www.yucelgunduz.com
Haymana'dayız. ce7a5f734c5a103bfc2b0ae266818b80.jpg

VIA_F2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

SNN76

EFELİK EFENDİLİKTİR...
yücel hocam iki gündür yoksunuz, umarım bir sorun yoktur, her zaman yazmasam da takipçinizim. selamlar...

yugun

YÜCEL GÜNDÜZ
Yer
Ankara
Web
www.yucelgunduz.com
Çok teşekkür ederim arkadaşlar,
Bir süredir olağan hayatımı forum üzerinden Blogluyordum.
Bunun içinde gezilerim de vardı ancak genel paylaşımlar arasında az yer kaplıyordu geziler.
Ancak Forum yönetimi tarafından bu tarz paylaşım yapmamam için uyarıldım.
Sonuçta burası geziler başlığı olduğu için insanlar sıkılabilir dendi ki doğrudur da.
Artık sadece Gezilerimi bu başlıktan paylaşacağım.
Gündelik hayatımla ilgili bloglamayı Facebook üzerinden yapıyorum.
Beni takip edenler Facebook profilimden kolayca takip edebilirler.
Ben sizlerle hayatı paylaşıyordum ve bu beni mutlu ediyordu.
Şimdi Facebook üzerinden devam ediyorum arkadaşlar.
Takip etmek isteyenler için: Facebook
Beni takip edenlere tüm yüreğimle sevgiler...
Gezilerimle burada olmaya devam edeceğim.
Sevgiler. (I Love YOU!..)

yugun

YÜCEL GÜNDÜZ
Yer
Ankara
Web
www.yucelgunduz.com
Arkadaşlar,
Gidecek gezecek bir çok hedef, bu hedeflerde de bir çok kamp var. Bunların her birisinin lezzeti ayrı. Bazen bir kampın iki gün kalınca lezzeti ayrı, 10 gün kalınca ayrı, Gezmek görmek deneyimlemek lazım.
Ben EGE'deyken özellikle de motosikletimle pek çok kampı tekrar tekrar gezdim ve yaşadım. Artık Ankara'da yaşıyorum. Buranın güzelliği yine Şubat tatili gibi zamanlarda EGE gibi yerlere kaçmak olacak herhalde.
Artık buradan pek fazla paylaşım yapamayacağım çünkü sadece sizlerle bu başlıktan Gezilerimi paylaşacağım.
Ama gündelik olarak paylaşımımı artık Facebook marifetiyle yapıyorum. Beni takip etmek isterseniz buyurun profil linkim burada: Facebook. Okuduğum kitaplarla ilgili görüşlerimi www.pirikamp.com'da yayınlamaya devam ediyorum. Beni oradan da takip edebilirsiniz. Son olarak kitap konusundaki alıntılarım, incelemelerim vb. Yücel Gündüz (@yugun) adresinde görebilirsiniz.
Her şey daha iyiye, daha güzele doğru yolculuk etmek için. Bu başlıkta yaptığım kamplarım ve gezilerimi paylaşmaya devam edeceğim inşallah,
Sevgiyle kalın.

bartek

Zirve
Yücel hocam, artık çoğu internet işimizi cep telefonu üzerinden yaptığımız için forumları da kolaylık açısından tapatalk üzerinden takip ediyorum. Sizden haber aldığımız için sevindim. İyi geziler.

yugun

YÜCEL GÜNDÜZ
Yer
Ankara
Web
www.yucelgunduz.com
Arkadaşlar,
Bizz hep Gezenbilirciyiz...
Ancak hayatımda bazı önemli gelişmeler oldu.
Kişisel zamanımı daha iyi yönetmek adına
bir süreliğine forum ve sosyal medya kullanımımı sınırlandıracağım
Ve bu foruma artık çok daha nadir bakacağım.
Benimle ilgili bir şey olursa veya bana yazmak isterseniz
Bana [email protected] adresimden ulaşabilirsiniz.
Sevgilerle... (I Love You!)

BENZER İÇERİKLER

GEZENBİLİR TV

Forum istatistikleri

Forumdaki Konu Sayısı
100,388
Konulara Yazılmış Mesajlar
1,481,970
Kayıtlı Üye Sayımız
168,406
Kaydolan Son Üyemiz
Ceyhan ÖZDAĞ
Bugün Forumu Ziyaret Eden
Yandex.Metrica
Son 28 Günde Ziyaret Eden
Son 24 Saatte Ziyaret Eden

BENZER İÇERİKLER

SON KONULAR

ÖNEMLİ UYARILAR
HAYATİ UYARI: Forumlarda yer alan tüm konular sadece referans amaçlıdır ve içeriklerinde hayati risk taşıyan tehlikeli spor ve benzeri özel uğraşılar olabilir. Lütfen forumlarda okumuş olduğunuz spor veya özel uğraşıların uzmanlarından yardım almadan kendi başınıza denemeye çalışmayın. Aksi halde meydana gelebilecek aksiliklerden dolayı gerek forum yöneticileri, gerekse içerik yazarları hiçbir sorumluluk kabul etmeyeceklerdir.

TELİF UYARISI: Forumlarda yayınlanan yazılı ve görsel materyallerin tüm hakları ve sorumluluğu yazarlarına aittir. Bu materyalleri izinsiz kopyalamak ve kullanmak 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.

SORUMLULUK REDDİ: Forumlarda yer alan, kullanıcıların oluşturduğu tüm yazılı ve görsel içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriklerin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından Gezenbilir ve forum yönetimi hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için içeriği oluşturan üye ile irtibata geçebilir veya iletişim formumuzu kullanarak yönetime bildirebilirsiniz.

GEZENBİLİR SUNUCULARI: Yüksek Teknoloji ve Güvenlik Sistemleriyle Donatılmış, Merkezi Ankara'da Bulunan, YS-308 Yer Sağlayıcı Belge Numaralı ve %100 Yerli Sermayeli VERİTEKNİK Şirketi Tarafından Barındırılmaktadır.

Copyright © 2000 - 2020 Gezenbilir