Pirikamp Yollarda (ve Kamplarda) 2020

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3,136
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 341,472
Bu seneki Sakarya buluşmamızı herhalde covid19 salgını nedeniyle yapamayacağız. Konuyla ilgili bir açıklama yapılmadı ama olimpiyatlar bile ertelendikten sonra herhalde bu kampı yapamayız.

Transport fever 2 full indir 390x220
Oynadığım oyunlara eklediğim yeni bir tanesi. Transport Fever 2

Bugünlerde artık karavanımı bir ziyaret etme, Belki de birkaç gün karavanda kalma vaktim geliyor olabilir. 15 gündür evdeyim ve bunu iyi başardım. Birkaç gün de karavanıma gidebilirim bugünlerde.

Merhaba arkadaşlar
Zorunlu ev istirahatine devam.
Umarım herkes iyidir.
Allaha şükür sağlığım iyi.
Karavanım pirikampa gitmedim. Belki yarın gideceğim. Ama sanırım yer değiştireceğiz. Çünkü evde kalmaya devam edeceğiz. Ve ulaşan epey pahalıya geliyor.
Herkese bol bol selam.
#evdekal

VIA_F2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaşlar,
Bugün en sonunda Gölbaşı'daki karavanıma gittim. Çok dikkat ederek ve önlem alarak gittim. Zaten hiçkimseyi de görmedim. Dolabı boşaltmak gibi zorunlu işleri yapıp biraz da karavanımda vakit geçirim döndüm. Karavan uzunca bir ayrılık için hazır oldu.
Herkese selamlar...

Bugün eskiden karavanı çektiğim tır parkında yüzlerce otobüs parkedilmişti. Bilinen bir seyehat markasının.
En önemli konu doğrudan sağlığımız ama doğrudan kendi sağlığımızdan sonra,
Bir de ekonomik etkiler olacak.

Arkadaşlar,
Bugün evde ekmek yaptım,
Biraz zahmetli ama insanın bütün sıkıntısını stresini alıyor.
Evde sıkılan dostlar varsa.
Mayalı hamurla uğraşmalarını salık veriyorum.
Pişman olmazsınız...
Herkese selamlar.
Güzel günlere...

Beni mutlu eden şeyler,
-Karavanım var
-Aracım var.
-Özgürüm
-Bugün evimde ekmek yaptım.
-Marketten istediğimi alacak kadar param var.
-Bugün müzik dinledim.
-Bugün Kitap okudum.
-İstediğim oyunu indirecek param var.
-Bugün portakal yedim.
-Halen sağlıklıyım ve evimdeyim...
-Bilgisayarımın oyunlara verdiği performans yeterli.
-Yeni telefonumu çok sevdim
Ben mutlu bir insanım ve mutlu olduğum bir hayat yaşadım.
Çok zengin değilim ama bu şart da değil.
Yine de milli piyango oynuyorum.
İstediğim kadar çay kahve içmekte özgürüm (Şekersiz)
Listeyi de uzatabilirim ama bu kadar yeter...
Sizi de mutlu eden şeyler var mı? (Bugün)
Benimle paylaşmak ister misiniz?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR