2024'teki Gezilerimiz Ve Yaşam Güncemiz... Güçlü, The Kampervan Geziler Ve Yaşam...

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2,062
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 67,946

Etiketler

Çat! Açtım biramı,
Lıkır lıkır lıkır, OHH!
Dünya varmış...
Kime neymiş benim içkimden?
Hangi Oçocuğuna neymiş arkadaşlar?
İstediğim kadar içerim. Bir halt da yapamazlar bana...
 

Bugün arabayı önüne çektiğim evin sahibi cart curt etti. Ben kamyonumla gelip yer bulamıyorum falan dedi. Ben de Güçlü'yü başka bir yere çektim. Köy yerinde bile park yeri problemi çıkarabiliyor insanlar... Ah insanlar!...
 

Bugün Ahiboz'a gidip Bira aldığım bir gündü. Havalar serin gitmeye devam ediyor. Bozkırda her gün koyunlar otlaklara çıkarılıyor ve hayat devam ediyor. Kurban'a doğru gidiyoruz bakalım...
 


Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,529
Mesajlar
1,519,422
Kayıtlı Üye Sayımız
172,192
Kaydolan Son Üyemiz
feyyazozen

Çevrimiçi üyeler

SON KONULARGeri
Üst