2024'teki Gezilerimiz Ve Yaşam Güncemiz... Güçlü, The Kampervan Geziler Ve Yaşam...

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2,062
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 67,962

Etiketler
IMG 20240526 191417 1
 

Şu sıra havalar çok sıcak ve çok soğuk değil. Bunlar karavanla kamp yapmak için çok ideal havalar. Otuzbeşin üzeri sıcaklar olduğunda karavanda vakit geçirmek de zorlaşıyor. Ankara iklimi itibarıyle karavancıya dost bir kent. Ancak eksilere düşebilen kış soğuklarına da dikkat etmek lazım. Benim evim de var ve bazı zamanlarımı evde geçiriyor, Kendimi ve üstümü başımı evde temizliyorum. Karavanıma gelmem sadece zevk meselesi. Karavanım ve köyümün arası mesafe çok açık değil. Her gün karavana gelsem bile gelirim. Ama arada evde olmak da iyi bir şey. Haftaiçi okula gitmek lazım haliyle. Bunun için köydeki evde kalmak iyidir. Keyif için karavana gelmek iyidir. Bu da daha çok haftasonları oluyor...
 

Yaz tatilini ise ağırlıklı olarak Ulaşan'da geçirmeyi düşünüyorum. Çok sıcak olduğunda ise evime kaçıp bilgisayarımla oyun oynayacağım. İşte tatil için planlarım böyle. Epiyi bir taşınma masrafı ettim. O yüzden bu yaz otel tatili yapmamayı düşünüyorum. Kitap okumaya tam gaz devam edeceğim tabii ki... Kitaplarım olmadan hiçbir keyfim tam olmuyor...
 

Bugün köye geldim. Traşımı oldum. Banyomu yaptım. Filtre kahvemi içtim. Okul için hazırlıklar yaptım. Bu hafta sınav haftası. Yapacağım sınavları bastırdım, ayarladım. Bu hafta için şu anda tamamen hazırım.
 


Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,529
Mesajlar
1,519,422
Kayıtlı Üye Sayımız
172,192
Kaydolan Son Üyemiz
feyyazozen

Çevrimiçi üyeler

SON KONULARGeri
Üst