2024'teki Gezilerimiz Ve Yaşam Güncemiz... Güçlü, The Kampervan Geziler Ve Yaşam...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,207
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 33,004

Etiketler

Merhaba,
Karagedik'ten herkese kucak dolusu sevgiler, selamlar... İnşallah bugününüz güzel geçsin. İşlerinde güçlerinde olan tüm dostlara hayırlı işler dilerim.

Zamanı gelen gidiyor. Bana da bir gün sıra gelecek. Dost canlısı birisi olarak hatırlanmak istiyorum. Doğru olan da bu zaten...

Dostuma ve dostluğuma asla ihanet etmedim. İyi bir insan olmaya çalıştım. Benim elimde olmayan şeyler yüzünden acımasızca iftiraya uğradım. Oysa herkes kadar özgür yaşamaya benim de hakkım vardı. Biz Kampçıyız ve hepimizin içinde bulunduğumuz ekiplerimiz var. Öyle olmasa da birkaç arkadaşımız kesin var. Böyle özgür gezeriz. Bunların hiçbirisi bir suç değil. Herkes istediği ile gezme hakkına sahip.

İyi şeyler düşünen ve iyi şeyler düşündüren insanlarla olurum. Çirkin şeyler konuşanlar umurumda olmaz. Sonuçta Dedikoduyu herkes az çok anlıyor. Bana bu konulardaki yalanlarıyla da bir halt yapamadılar. Yalanın ve yalancının yanında işim olmaz.