Garip 2018...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 657
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 115,786
Hala aracımın emniyette olması gereken ama her nasılsa olmayan eksik bilgilerini tamamlamak üzere koşuşturuyorum. Emniyet sonunda arabanın uygunluk belgesini istedi. Aracım 10 yaş üzeri olduğu için ford uygunluk belgesi vermiyor. Bu işi çözmenin hiç yolu yok gibi. Herhalde bu iş olmayacak ve ben Garip'imle (Lada) gezmeye devam edeceğim. Açıkçası artık bu işle uğraşmaktan bıktım da...

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Etiketler
Yucel hocam bu isle siz ugrasmayip muamelecilere isi versenize.
Onlar bir yolunu bulur, toplar belgeleri.

Muamelecide zaten ama her şeyi de ben yaptım. Olay çözülmüyor.
Hatta çeki demiri projecisinin de bir trafik muamelecisi varmış ona da sordurduk. Emniyet zaten kendinde olması gereken belgeler olmadığı için yine vatandaşa yükleniyor bu belgeyi alacaksın diyor. Araç 10 yılı geçmiş vermiyorlar işte o belgeyi napalım? Yapacak bir şey yok vazgeçeceksin mecburen...

O Biiiir Garip.... Ne varsa O'nda var... 750c0055700272e3133d0b0d4f1a327c

Yücel bey bir arkadaş daha benzer sorunu yaşamıştı
Aslan28 rumuzlu arkadaş istenen belgeyi internetten bulmuş
Print edip emniyete götürmüş,kabul etmişler ve çeki demirini işletmeyi başarmış

LG-K220 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Birde usta mühendislik ankara
05323118894
Belki bunlar çözebilir

LG-K220 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bugün de Emniyet müdürlüğünde arabanın bilgileriyle uğraştım. Arabanın çeki demiri projesinde kullanılan muadil uygunluk belgesi hiçbir işe yaramadı. Ford belge için yardımcı olmayan tutumunu sürdürmekle beraber yine de küçük bir kapı araladı. Bakalım. Ford belgeyi verirse ne ala. Vermezse Makine mühendisleri odası'na gideceğiz. Yani ordan oraya koşuşturmaya devam ediyoruz...

Ford Arabanın uygunluk belgesini tekrar düzenleyecek. Yani sorun çözüldü gibi. Şimdi Ford'dan belgeyi bekliyoruz. Aslında burada ne benim ne de Ford'un bir günahı var. Arabanın bilgilerini kaybeden Emniyet. Tekrar bulup getirmek için vatandaşa yüklenen yine Emniyet...

Yücel Bey,
Çeki demirinin işletmeniz konusunda size bir yer önerebilirim isterseniz bendede aynı sorun vardı ama çözdük bir şekilde ;)

Uzun uğraşlardan sonra nihayet Çeki demirimi işletmeyi başardım.

Güçlü'müz artık resmen çeki kabiliyeti olan bir araç oldu.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,436
Kayıtlı Üye Sayımız
172,086
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

SON KONULAR

Geri