Güçlü Ve Pirikamp Ile Yollarda (ve Kamplarda) 2021...

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2,442
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 278,157

Etiketler

Bugün Güçlü ile Angara caddelerinde biraz turladık. Güzel bir kış gezisiydi. Güçlü artık sabahları kolayca çalışır oldu. Yarın da haftanın son günü sonrası tatil. Hadi bakalım son bir gayret...
 

Bugün Güçlü ile Angara caddelerinde biraz turladık. Güzel bir kış gezisiydi. Güçlü artık sabahları kolayca çalışır oldu. Yarın da haftanın son günü sonrası tatil. Hadi bakalım son bir gayret...
29 ekimde ankara ya yaklaşık 10 yıl sonra tekrar gelme şansım oldu (midi 340 teslim alma törenleri için) istanbul gibi çok kalabalık bekliyordum şehrin dinginliği çok hoşuma gitti özlemişim ankara yı ASPAVA Lokantalarınıda unutmadık
 
Arkadaşlar,
Fakir ya da zengin herkes aynı toprağa gidecek...
Aslolan bu kubbe altında hoş bir sada bırakabilmek.
Bizim amacımız bu...
Arkamızdan iftira da atılır.
Ama biz kimseye iftira etmeyiz.
Doğru olan, dürüst olan biziz.
Bundan asla vazgeçmedik.
 


Mini kampervan olarak Güçlü'ye epey alıştım. Bakalım Şubat tatilinde inşallah paramız olursa bir yerlere kaçarız belki. Afyon'daki karavanfestte seçenekler arasında...
 
Bu sabah da Konya yolu Shell'e geldim. Hava buz gibi. Akü 11 volt gösteriyordu bu nedenle vebastoyu açmam ve kapatmam bir oldu. Şimdi arabayı çalıştırdım. Kalorifer ile ısınıyorum. Bence bu aküye iyi diyen ustalarda bir hata var.
 
Bu sabah da Konya yolu Shell'e geldim. Hava buz gibi. Akü 11 volt gösteriyordu bu nedenle vebastoyu açmam ve kapatmam bir oldu. Şimdi arabayı çalıştırdım. Kalorifer ile ısınıyorum. Bence bu aküye iyi diyen ustalarda bir hata var.
Günaydın, aküyu genelde kullanıcıların yanlış kullanımı bozar.
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

BENZER İÇERİKLERGEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
102,802
Mesajlar
1,509,760
Kayıtlı Üye Sayımız
171,425
Kaydolan Son Üyemiz
Akın kasap

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR

SON KONULAR

BENZER İÇERİKLERÖNEMLİ UYARILAR
HAYATİ UYARI: Forumlarda yer alan tüm konular sadece referans amaçlıdır ve içeriklerinde hayati risk taşıyan tehlikeli spor ve benzeri özel uğraşılar olabilir. Lütfen forumlarda okumuş olduğunuz spor veya özel uğraşıların uzmanlarından yardım almadan kendi başınıza denemeye çalışmayın. Aksi halde meydana gelebilecek aksiliklerden dolayı gerek forum yöneticileri, gerekse içerik yazarları hiçbir sorumluluk kabul etmeyeceklerdir.

TELİF UYARISI: Forumlarda yayınlanan yazılı ve görsel materyallerin tüm hakları ve sorumluluğu yazarlarına aittir. Bu materyalleri izinsiz kopyalamak ve kullanmak 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.

SORUMLULUK REDDİ: Forumlarda yer alan, kullanıcıların oluşturduğu tüm yazılı ve görsel içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriklerin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından Gezenbilir ve forum yönetimi hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için içeriği oluşturan üye ile irtibata geçebilir veya iletişim formumuzu kullanarak yönetime bildirebilirsiniz.

GEZENBİLİR SUNUCULARI: Yüksek Teknoloji ve Güvenlik Sistemleriyle Donatılmış, Merkezi Ankara'da Bulunan, YS-308 Yer Sağlayıcı Belge Numaralı ve %100 Yerli Sermayeli VERİTEKNİK Şirketi Tarafından Barındırılmaktadır.

Copyright © 1999 - 2022 Gezenbilir
DMCA.com Protection Status
Geri
Üst