Yeni Karavan ile Yeni Bir Geziye Merhaba

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan 58ayhan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 707
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 175,772
Ynt: Yeni Karavan ile Yeni Bir Geziye Merhaba

abolgi' Alıntı:
abi pazar sabahı Ankara dan çıkıyorum, tuz gölü-ıhlara vadisi-uçhisar............ erciyes ve kayseri. Valide ve kardeşlerim kayseri de. onları ziyaret edeceğiz. izin toplamda 12-13 gün. teker döndüğünde nereye götürecek bakacağız.
Hayırlı yolculuklar, hava ve zaman musait olsa Aladağlar/Niğde Şelaleye kadar bir uzansaniz

Etiketler

berkcantp' Alıntı:
Ayhan abi, Erdek ziyaretini Kasım 15 demistik, onu Aralık olarak degistirelim.
Canım kardeşim sen nezaman ıstersen ozaman gel Erdek girişinde barikatları kaldırdım sana giriş serbest Biliyorsun bizim haberimiz olmadan Erdeke kimse giremez...Saygılarımla

Değerli Dostlar can sıkıntısından ne yazayım ne yükliyeyim diye düşünür duruma düştüm.Neyseki karavanla dolaşmasakta yine canımız sıkılmasın diye kendimize uğraşılar buluyoruz biliyorsunuz şimdi bizim buralarda zeytin zamanı bizde başladık zeytin toplamaya yerimiz çokta büyük olmasa da bize yetecek kadar az zeytin ve yağ biz yağa biraz düşkünüz onun içinde zeytını satmak deyıl on tamamına yağ çektirip sıfır asit olarak sofraya gelmesi..Ve bunu hallettik yamur başlamadan zeytini çektirip yağımızı aldık ve ertesi günü yamur başladı saten...Bunları sızle paylaşmayı uygun gördüm eğer isteyen olursada burdan yerinden iyi yağ alınarak sizlere ulaştırmaya çalışırım yerinde en iyi yağ ...9.tl kg sızma tabiki...Saygılarımla

002

003

004

ZEYTN TOPLARKEN

005

Tabiki bahçemizin vazgeçilemezi trabzon hurması çok severim ve maşallah çokta güzel veriyor ağıcım tabiki azda olsa mandilinam her gün ağcından kopararak yemek şartıyla serbest

006

007

Ayhan bey ne kadar iyi yapıyorsunuz vallahi, fotoğraflara bakarken bile içim açıldı... Afiyet şeker olsun, yarasın.

Serde yiğidoluk varya toprağına kurban olayım abi kolay gelsin ellerine sağlık afiyetle yeyin sevgi ve saygılarımızla Tunay Tugay

VAP' Alıntı:
Ayhan bey ne kadar iyi yapıyorsunuz vallahi, fotoğraflara bakarken bile içim açıldı... Afiyet şeker olsun, yarasın.
Ahmet kardeşim çok sağol omuz kırık ya hareket olsun kireçlerim dağılsın ilgine çok teşekkür ederim..Saygılarımla

TUGAY58' Alıntı:
Serde yiğidoluk varya toprağına kurban olayım abi kolay gelsin ellerine sağlık afiyetle yeyin sevgi ve saygılarımızla Tunay Tugay
Tugayım toprağım allah razı olsun gönüller bir olsun kardeşim Tunayada selam olsun..Saygılarımla

Çok değerli dostlarım bizim gibi karavancı ailesi her yerlerde her toplumlarda olduk .Ve bizim sitemiz Gezenbilir haricinde başka karavan sitelerinide ziyeret etmiş olup oralardanda bilgi alabilirmiyiz diye dolaştık üye olduk ve orda da bazı değerli arkadaşlar edindik ama ne varki aradığımızı bulamadık ve çok geçmeden fikirler uyuşmadığından oradanda ayrılmış bulunmaktayım bundan sonra benim için öyle bir site yok ve olmamış kabul ediyorum..Burdan Sayın atminimden anlayış bekliyorum atminim derken GEZENBİLİRDEN bahsediyorum....Biz öncedende burdaydık şimdide burdayız..

Abi ( ilk göz ağrısı ) lafı doğru desene...

Evet Tugay kardeşim ilk göz arımız bizim Gezenbilir ailesi ama ne varki başka konumdaki siteleride dolaşıp fikir sahibi olmak istemiştik ama olmadı aradığımız bilgilere ulaşamadık sadece aynı canlı sohpet sitelerindeki boş muabetlerden sıkıldım..Bize ne lazım burda bütün dertlerimizi paylaşamak ve bayramda, kandilde, doğum, gününde ve sağlıklı haber almak için burda varız..bize bu lazım onun içinde git gide sayımız artıyor ve burdan Gezenbilir ailesinin kurucu üyelerini burdan bir kez daha teşekkür ederim bizlere bu fırsatı hiç bir kazanç göz etmeden sağladıkları çok teşekkür ederim.Saygılarımla

Abi o emeklerini esirgemeyen dostlara kocaman bir teşekkürde bizden....

Değerli dostlarım uzun zaman oldu yazmayalı.Şimdi ise yavaş yavaş kendimize gelmeye başladık ve karavancılık kamçılamaya başladı şimdi burdan seslenmek istiyorum.Acaba bu yaz başı haziran başından başlıyarak bir karadeniz turu yapsak derim tabiki daha öncede buralara giden rehber karavan olursa dahada iyi olur.Ben her yeri gezdim ama Karadeniz yapmadım eğer bu geziye katılmak isteyen olursa daha vakit var ama şimdiden organize etmek lazım derim 6 veya 7 karavanda olsa yeter eğer kimseyi bulamazsam kendim bir başlangıç yapacam karadenizden sonra dönüş hatay hataydan devam sahil çanakkale eylül başı son erdek dönüş.Çünkü karadeiz gezisi yapan bütün arkadaşların gezilerini takip ettim tecrübeyide pekiştirdim...Saygılarımla

TATLI SUDA SABAH KAHVALTISI 003

Merhaba; Ayhan bey
Kesin olmamakla beraber bende karadeniz gezisi düşünmekteyim, haziranda.
Ağustosta da K.K.Fedarasyonunun tertipleyeceği Polonya gezisinede sıcak bakıyorum.
Kısmet, haberleşelim.
Selamlar,saygılar

Ayhan Abi, Karadeniz gezisi düşündüğüne göre karavanını satmayacaksın. Geçirdiğin kazadan sonra
sanıyorum o sıralarda istemeden oluşan ruh hali nedeniyle elden çıkarma düşünceniz oluştu.Ama Saim Abi'nin
önerisiyle Urla'da yaptığımız, bana göre çok da güzel olan hafta sonu paylaşımımızdan bir sonraki hafta seni Urla'da
gördüğümde tek kolla da olsa arabayı kullanıyordun.
Ne yalan söyleyeyim kendi kendime eğer Ayhan Abi tek kolla da olsa bu aracı kullanabiliyorsa kolay kolay karavanını satmaz diyordum. Şimdi haklı çıktığıma kendi payıma sevindim.
Kimbilir, o güne dek benim de sağlığım düzelir belki, ''Güzelim Karadeniz'' gezisinde kısa süreli de olsa ben de eşlik
ederim. Belli mi olur;gün doğmadan neler doğar derler ya.

Selamlar, sevgiler İzmir'den

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR