Güçlü Ve Pirikamp Ile Yollarda (ve Kamplarda) 2021...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2,442
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 322,891
Karavanım yerinde, Bugün kontrol ettim. Herhangi bir kurcalama emaresi veya kötü bir belirti yok. Şu an için yerinde iyi gözüküyor. Umarım böyle olmaya devam eder. Birçok kez sokakta karavanıma ciddi zarar verildi. Bu nedenle artık hep bir istenmeyen durum bekler oldum.

Etiketler
Karavanım yerinde, Bugün kontrol ettim. Herhangi bir kurcalama emaresi veya kötü bir belirti yok. Şu an için yerinde iyi gözüküyor. Umarım böyle olmaya devam eder. Birçok kez sokakta karavanıma ciddi zarar verildi. Bu nedenle artık hep bir istenmeyen durum bekler oldum.
hocam nasıl ne zararı veriliyor açıkçası bende bu konuyu dillendirmiyorum ama çekiniyorum bir şey olacak diye

Ön tarafına basıp içine göçürdüler,
Yanından yumrukla vurup küçük yuvarlak ceviz büyüklüğünde göçükler oluşturdular.
Arkamdan taş atıp camını kırdılar...

üzüld
Ön tarafına basıp içine göçürdüler,
Yanından yumrukla vurup küçük yuvarlak ceviz büyüklüğünde göçükler oluşturdular.
Arkamdan taş atıp camını kırdılar...
üzüldüm saçma sapan işler ancak bu tip arkadaşlar var aramızda ben hırsızlık vb amaçla giren olmuştur diye değerlendirdim
hocam birde size şunu soracağım Siz karavan lastiklerinizi hiç değiştirdiniz mi

üzüld

üzüldüm saçma sapan işler ancak bu tip arkadaşlar var aramızda ben hırsızlık vb amaçla giren olmuştur diye değerlendirdim
hocam birde size şunu soracağım Siz karavan lastiklerinizi hiç değiştirdiniz mi
Hayır hiç değiştirmedim. 2017 Model karavanım. Beş yılda değişebilirim belki...

sıkıntı yok ise tabii kullanılacak ben şundan merak ettim karavanlar çok hareket etmediği için lastik yıpranması daha hızlı olur mu diye ancak anladığım farketmeyecek görüşürüz dostum
Aksine fazla gezmediği için diş derinliği değişmiyor ancak lastiğin süresi geçtiğinden belirli bir yılda değişmesi lazım tabii..

İnternette çeşitli kaynaklarda lastiğin raf ömrünün 10 yıl olduğu yazmakta...
marka malzeme kalitesi önemli 10 yıl uzun süre benim araçta en çok sevdiiğim lastik mıchelin gel gör ki performans çok güzel ama diğerleri kadar yıl geçirmiyor yumuşak yolda çok kısa zamanda eriyor karavan için biraz daha yük taşıması ve sabit durması çok olduğundan dayanıklı bir lastik mi yoksa iş görsün gittiği yere kadar gider mantığımı bakmak lazım

Arkadaşlar,
İstediğim gibi olurum ve de dilediğim gibi yaşarım. Kimse de buna karışamaz..
Bu akşam Meraklı Köfteci Zühtü'nün hikayesini izledim. Rahmetli Kemal Sunal'ı dedem de pek severdi. Televizyonda şaban çıktı diye sevinirlerdi. Dedem gideli çok oldu. Rahmetli.

Aslında iyi koşullar hazırlayabilecek bir işletmede kalarak sadece karavanda yaşayabilirdim. İstediğim iyi koşullar arasında sıcak tuvaletler, sıcak duş, çamaşır yıkama ve ütü olanakları gibi konular var. Ulaşan bu konularda kendini geliştirmeli. Özellikle kışın suların donmasına çözüm bulunması gerekir. Kimse uzun bir süre susuz yaşayamaz...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,091
Kaydolan Son Üyemiz
Engin Koygun

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR