Yugun 2023, Güçlü Kampervan Ile Uzun Soluklu Maceralar...

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3,143
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 187,133Yarın dolabım gelecek ve bu evde de buz aküsü dondurabileceğim. Doğrudan buradan çıkışlı gezilerde bu iyi olacak. Yeni yılda da çok sayıda etkinliğe katılmak istiyorum. Bunların bazılarına Karagedik'ten katılacağım inşallah... Kampta güzel biramı açmak için buz aküleri dondurmak şart.
 IMG 20231212 150849 1

Buzdolabım geldi. Tini mini bir dolap çok sevdim.
 
Yol üstü benzinliklerde konaklayarak sadece yolda olmanın hazzını yaşayacağım bir gezi tarzını benimseyeceğim. Artık hedefim olmayacak. Hedef önemli değil aslolan keyifle sürmek!... Artık yola ben şuraya gideceğim düşüncesiyle çıkmayacağım. Yola çıkacağım, yol beni nereye götürürse sadece süreceğim Güçlü'mü. Haftasonları yapacağım yeni gezi programım böyle şekillenecek inşallah. (Ayrıca dernek etkinliklerine kamplarına ve yemeklerine hiç aksatmadan katılacağım) Bu gezi tarzının bütçeme de iyi geleceğini düşünüyorum. Bu gezmemekten biraz pahalı sadece yakıt ve ısınmak için yakıt masrafı olacak... Yollarda OPET ve SHELL istasyonlarında konaklamayı, Kamyoncu konaklarındaysa yiyip içmeyi düşünüyorum. Herkese sevgilerimle...
 42. Yaşımda biriktirebildiğim tüm kampçı dostlarıma sevgiyle...
Ben herkese dost olabilmek için elimden geleni yaptım.
Yaptıklarımdan pişman değilim. Yine olsa aynısını yaparım.
Dostlarıma sevgiyle...
 

Gezilerim bittikten sonra eve dönüp ayrıntılı paylaşımlar yapmak pek benim tarzım değil. Benim tarzım anı yaşa ve paylaş şeklinde. Görülesi yerlere gitmeyeceğim için pek bir fotoğraf da paylaşmayacağım ama gezenbilirdeki dostlarıma her an kalben ve online olarak bağlı kalmaya çalışacağım gezilerim boyunca...
 
Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Mesajlar
1,517,907
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

SON KONULARGeri
Üst