Güçlü Ve Pirikamp Ile Yollarda (ve Kamplarda) 2021...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2,442
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 321,647

Etiketler

Piri'deyim... Vebastoyu harladım. Bir de kendime kahve yaptım. Dünyalar benim oldu sanki. Mazot parası yüzünden gezemiyorum fazla ama ben de durduğu yerde kullanırım. Bu arada kahretsin vebasto da mazot yakıyor beyaa...

Havaların soğumasıyla Güçlü de epey zor çalışmaya başladı. Yarın gidip kızdırma bujilerini değiştirttireceğim. Belki bu hafta içi Karagedik civarında kamp yaparım Güçlü ile...

Eğer kamp yaparsam arabanın aküsüne güveneceğim artık. Yine Ahiboz Sanayiideki elektrikçinin numarasını alayım da, bulunsun... Bu mevsimde burada kamp yaparsam Türkiye'de her yerde kamp yapabilirim demek olacak...

Eğer kamp yaparsam arabanın aküsüne güveneceğim artık. Yine Ahiboz Sanayiideki elektrikçinin numarasını alayım da, bulunsun... Bu mevsimde burada kamp yaparsam Türkiye'de her yerde kamp yapabilirim demek olacak...

Hocam, her ihtimale karşı akünün voltajını ara sıra kontrol edin, özellikle webasto çalışırken. Sıcaklık ayarınıda mümkün olan en düşük kademeyi seçin.

Bana doğa aktivitelerinin tek başına yapılması biraz sıkıntılı gibi geliyor. Allah korusun o anda herhangi bir yaralanma, sakatlanma yada beklenmedik bir tansiyon düşüp yükselmesi gibi durumlarda en azından kafa dengi bir arkadaşın olması daha uygun gibi geliyor.

Bende kış kamplarını daha çok seviyorum ve mümkün olduğu kadar yalnız gitmemeye çalışıyorum hatta o bölgeye ilk defa gelen arkaşımsa acil durumda ana yola nasıl çıkılabileceğini, en yakın köy yada yardım alabileceği bir yer varsa onu tarif ediyorum. Malum ormanda hava aniden kararıyor bir kaç kere gittiğim yerden bile gece karanlığında dönüş yolunu bulmakta zorlandığım zamanlar oldu.

Ankara'da kamp yapmayı seven kafa dengi arkadaşlar edinmek faydalı olur diye düşünüyorum.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,082
Kaydolan Son Üyemiz
Tsow

Geri