Güçlü Ve Pirikamp Ile Yollarda (ve Kamplarda) 2021...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2,442
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 318,934

Etiketler

Bütün köylerde öyle hocam şehirdekiler birazda insaflı.
Kendi mahallerinde aç kalan bütün köpekler onlara birşeyler veren çocukların peşinden bizim okuldalar. Kaç defa müdürüm belediyeyi aradı, çare bulamıyoruz. Bir keresinde köpekler elimdeki poşeti parçalayıp içinden yemeğimi çaldılar. Bereket versin o gün müdürüm gördü de bana kendi yoğurdundan ve gün kurusu kayısı ve bisküvi ikram etti. Yoksa o gün aç kalacaktım. Yemek için kendi aralarında kavgalar yaşanabiliyor bazen. Ama köpeklerimiz sorun.

Bu arada bizim okul küçük okul olduğundan kantini yok arkadaşlar. Yemeğimizi evden götürüyoruz. Benim yemeğim genelde elma ve mandalina. Ama köpeklerin çaldığı yemeğim kır pidesiydi o gün nedense kır pidesi almak istemiştim.

Arkadaşlar,
Elektrikçi ne derse desin, Ben bu aküyle çok uzun süre vebasto çalışabileceğini sanmıyorum. Arabadaki akü 10.8 e kadar düştü bugün. Çok dikkatli akü voltajını takip etmek gerekiyor...

IMG 20211226 134356

Günlük Güçlü efendi'yi çalıştırma merasimi. Her gün 15 dk. Çalıştırırım arabamı. Tabi zamanım oldukça...

Şubat tatili yaklaştıkça bu tatile ilişkin hayal ve planlarım da uçuşmaya başladı...
Güçlü ile şehir şehir hızlı bir gezi mi istiyorum?
Yoksa çekme karavanımı götürüp güzel sıcak bir memlekette bir hafta on gün kamp mı yapmak istiyorum?
Açıkçası henüz karar verebilmiş değilim.
Benim güzergahım genelde hep yola çıkınca belli olur.
Ama çekme karavanı götürmeyi kış koşullarından da etkilenebileceğim nedeniyle pek düşünmüyorum açıkçası...
Bu gezi Güçlü Mini Kampervanla olacağa benzer...
Bakalım mevlam neyler?
Neylerse güzel eyler...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR