Garip Ve Güçlü 2019

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,367
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 151,752
İyi Pazarlar...
Kahve keyfi saati..
Bana katılacak kimse var mı?
5038f7c546829d9b450f4579ae3e07ee
Deb3d1ede1760ef0a655f876c27460cc
06a94c5edd8f23b1626ebe97bfee33cc

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Etiketler
Merhaba arkadaşlar...
Bugün de evde çeşitli ev işleri yaptım.
Bunun dışında Radyo3 dinliyor ve kitap okuyorum.
Kişisel kütüphanemde daha okunmamış onca kitap var.
Ancak istediğim her kitabı bulabiliyor ve okuyabiliyorum.
Ben özgür bir bireyim arkadaşlar.
Özgürlüğümle mutluyum.

Arkadaşlar,
Bu yaz Güçlü ve karavanımız Pirikamp ile Ankara dışına çıkmadık. Bu tercihimizin önemli bir nedeni ekonomikti. Evi taşıdığım için kendimi şehirdışı tatil yapacak kadar ekonomik manada güçlü hissedemedim bir türlü. Evin de keyfi olunca pek fazla gezmeye vakit ayırmadık. Birkaç günlük Gölbaşı kampıyla ve birkaç gün de Kızılcahamam kampıyla idare ettim kendimi. Başka bir deyişler zevkimi alacak kadar bir şeyler yapmaya çalıştım.
Karavanım yine mekan olarak Yayla Mokamp'ta duruyor ben istediğim haftasonları keyfimi yapmaya oraya gidiyorum. Orası da bana bir tercih sebebi oluyor. Tuvaleti, tertipi düzeniyle on numara bir yer çünkü.
Bunun dışında Türkiye Kamp Karavan Dernek üyeliğim devam ediyor ve dernek etkinliklerine de katılmaya çalışıyorum. Bütün bunlar dışında bazı özellikle ulusal buluşmalara da geçen sene içerisinde katılmaya çalıştım. Bu tip davetlerde özellikle çok büyük egosu olan zararlı insanlardan uzak kalarak olayın keyfini yakalamaya gayret ediyorum. Bu etkinliklere bazen çok uzak oluyor sadece Güçlü ile katılıyorum. Güçlü'nün arkasında seyyar bir mutfak oluşturacak şekilde teşkilatım da var.

Arkadaşlar, Özellikle genç arkadaşlarım,
Hayat bir yol.
Kimse sizin bu yolu nasıl yürüyeceğinize karışamaz.
Hayatınızı gerizekalılarla kendinizi tartışarak heba etmeyin.
Düşüncede olduğu gibi fiilen de özgür olun!
Önemli olan yaşamaktır.
Yaşadığınıza da bok atabilirler.
Ama asla sizden geri alamazlar.
Egemen ekollerde çok büyük bir EGO var.
Ego mağduru olmayın.
Nasıl yaşamak istiyorsanız ona yönelin.
Çadırsa çadır, karavansa karavan,
Ama yola çıkmayı asla ertelemeyin.
O hep istediğiniz tatile,
Mesela hemen bu haftasonu çıkın.
Selamlar...

Bu haftasonu çok önemli bir misafirim var. Ayrıca yakıt da çok tutuyor. Belki ilkbahardakine katılabilirim. Bu haftasonu Ankara'dayım.

Herkese Merhaba,
Bu haftasonu yanıma Bursa'dan bir arkadaşım geliyor.
Haftasonu biraz gezeceğiz.
Bakalım nerelere gideceğiz?
Ankara Ankara,
Seni görmek ister her bahtı kara...
:smiley:

Ayrıca,
Bu haftasonu üyesi olduğum Türkiye Kamp ve Karavan Derneği'nin
Yemekli toplantısı var.
Karavancı arkadaşlarını özleyen ben için,
bulunmaz bir fırsat.
Yemek Gölbaşı'da...

Evet haftasonu, artık gel bakayım...

Türkiye Kamp Karavan Derneği. Ekim toplantısına katıldım. Yine çok sevdiğim karavancı dostların arasındaydım. Doğu Anadolu Gezisinin tanıtım slayt gösterimi yapıldı. TTKD üyesi olduğum için bir kez daha onur ve gurur duydum.
Ankara'dan Selamlar...
6b75a8ba9cbec2145b0253f1c4325fa4

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,440
Kayıtlı Üye Sayımız
172,096
Kaydolan Son Üyemiz
R.K. o.oğlu

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR